سخنگوی گمرک خبر داد:
رشد ۵۳ درصدی تجارت ایران و عمان
سخنگوی گمرک گفت: تجارت غیرنفتی ایران در سال ۱۴۰۰با کشور عمان چهار میلیون و ۱۹۰هزار تن کالا به ارزش یک میلیارد و ۳۳۵میلیون و ۵۰۰هزار دلار بود که نسبت به سال قبل ۲۷درصد در وزن و ۵۳درصد در ارزش افزایش داشته است.
 ١١:١٥ - دوشنبه ٢ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مرکز آمار اعلام‌ کرد:
نرخ تورم سالانه کاهش یافت
نرخ تورم سالانه‌ی اردیبهشت برای خانوارهای شهری و روستایی به ترتیب ٣٨,٣ درصد و ٤٠.٨ درصد می‌باشد که برای خانوارهای شهری ٠,٤ واحد درصد کاهش و برای خانوارهای روستایی ٠.٨ واحد درصد کاهش داشته است.
 ٠٩:٥٩ - دوشنبه ٢ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
دوم خردادماه ۱۴۰۱؛
نرخ رسمی ۲۲ ارز ثابت ماند
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ارز را برای امروز (دوشنبه، دوم خرداد ماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۱ارز کاهش و ۱۳ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۲۲ارز ثابت ماند.
 ٠٩:٢٢ - دوشنبه ٢ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بدهی جهانی درحال انفجار/ افزایش ۱۵۰۰میلیارد دلاری بدهی آمریکا طی ۳ماه
بدهی جهانی تا بیش‌ از ۳۰۵تریلیون دلار بالا رفته و آمریکا و چین با ۱.۵و ۲.۵تریلیون دلار بیشترین افزایش بدهی را در سه‌ماهه اول سال جاری میلادی داشته‌اند.
 ٠٩:١٩ - دوشنبه ٢ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

کاهش ارزش دلار و صعود طلا به بالاترین حد یک هفته اخیر
قیمت طلا امروز دوشنبه به بالاترین حد در بیش از یک هفته اخیر رسید، زیرا کاهش ارزش دلار به حمایت از شمش با قیمت دلار ادامه داد؛ اگرچه بازدهی بالاتر خزانه‌داری ایالات‌متحده مانع از رشد شد.
 ٠٨:٣٧ - دوشنبه ٢ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
۴.۵ میلیون نفر درخواست بازنگری قطع یارانه را ثبت کردند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به اینکه از حدود ۵میلیون و ۹۰۰هزار نفری که یارانه آن‌ها قطع شده، چهار میلیون و ۵۰۰هزار نفر درخواست بازنگری اطلاعات خود را ثبت کرده اند، گفت: در مجموع برای ۷۳میلیون و سیصد هزار نفر در دور اول براساس اسناد و مدارک یارانه واریز شده است.
 ١٣:٣٧ - يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مشمولانی که سود دریافت نکردند
تا عصر امروز، منتظر واریز سود سهام عدالت باشید
مشمولان سهام عدالتی که تاکنون به دلایل مختلف سود سهام سال‌های ۱۳۹۸و ۱۳۹۹خود را دریافت نکرده‌اند، تا عصر امروز منتظر واریز این سود باشند.
 ١٢:٥٨ - يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
از امروز؛
ثبت اظهارنامه مالیات عملکرد ۱۴۰۰مشاغل و افراد آغاز شد
سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: اشخاص حقیقی و حقوقی با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی مالیاتی نسبت به تکمیل اظهارنامه مالیات بر عملکرد سال ۱۴۰۰خود اقدام کنند.
 ١٢:٥٥ - يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

خبرهای خوب برای بازار جهانی طلا
با توجه به اینکه بازار سهام ایالات‌متحده همچنان در معرض خطر است، آیا طلا باید بالاتر از آن معامله شود؟. تحلیلگران هفته آتی را آزمون مهمی برای طلا می‌دانند زیرا بازارها درباره تاثیرات افزایش‌های بزرگ فدرال رزرو بحث می‌کنند.
 ١٢:٣٨ - يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سهم چین در رشد اقتصاد جهانی تا سال ۲۰۲۷؟
کندی شدید اقتصاد چین ناشی از قوانین سختگیرانه آن برای مقابله با کووید صفر و دور شدن پکن از اتکای سنتی به تقاضای خارجی، تردیدهایی را در مورد میزان مشارکت این کشور در تجارت و سرمایه‌گذاری جهانی آینده ایجاد کرده است.
 ١٠:٢٦ - يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>