مراسم معارفه رئیس جدید دفتر نمایندگی شرکت در استان قزوین برگزار شد

مراسم معارفه رئیس جدید دفتر نمایندگی شرکت در استان قزوین برگزار شد

مراسم معارفه رئیس جدید دفتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه در استان قزوین با حضور آقایان علیزاده معاون عملیات، محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 و پرسنل دفتر نمایندگی پانزدهم تیرماه در دفتر نمایندگی برگزار شد.

براساس این گزارش؛ علیزاده معاون عملیات شرکت، ابوالفضل چمن‌کار را بعنوان رئیس جدید دفتر نمایندگی شرکت در استان قزوین معرفی و ضمن اشاره به سوابق ایشان از بدو تاسیس شرکت طرح و اندیشه در تهران، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

وی در ادامه بر تلاش و کوشش کارشناسان در پیگیری پرونده‌های مطالباتی و در نتیجه کاهش مطالبات استان تاکید و ضمن بررسی عملکرد همکاران خواستار فعالیت و تلاش بیشتر جهت دستیابی به برنامه عملیاتی تعیین شده شرکت شد.

محمدی نیز ضمن آرزوی موفقیت برای چمن‌کار بعنوان رئیس جدید دفتر نمایندگی شرکت، از زحمات پرسنل دفتر نمایندگی نیز قدردانی و همچنین عملکرد پنج ماهه سال مالی 1400 را مورد بررسی و جهت دستیابی به اهداف تعیین شده تکالیفی را بیان کرد.

در ادامه چمن کار رئیس جدید دفتر نمایندگی شرکت ضمن قدردانی از حسن نظر مدیرعامل شرکت جهت خدمت در امر وصول مطالبات، خواستار همکاری بیشتر پرسنل دفتر نمایندگی جهت رسیدن به اهداف تعیین شده در سال 1400 شد.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه کارشناسان دفتر نقطه نظرات خود را مطرح و پیشنهادات و راهنمایی‌هایی از سوی معاونت عملیات و مدیر عملیات ناحیه 3 در جهت بهبود عملکرد دفتر نمایندگی ارائه شد.

 

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٢٢ تير ١٤٠٠ زمان درج خبر:٠٩:٥٦ شماره خبر:٤٩٤٦ تعداد نمایش خبر:643

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: