پیام دعوت مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه جهت حضور حداکثری پای صندوق‌های رای

پیام دعوت مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه جهت حضور حداکثری پای صندوق‌های رای

محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت در پیامی از مردم به ویژه همکاران گرامی برای حضور پر شور و گسترده در انتخابات 28 خردادماه ریاست جمهوری دعوت کرد.

براساس این گزارش؛ متن این پیام به شرح زیر است:

انتخابات به عنوان مظهر اراده ملی، یکی از عرصه‌هایی است که ملت شریف ایران طی 43 سال گذشته آن را در زمره وظایف شرعی، ملی و انقلابی غفلت ناپذیر تلقی و با حضور هوشمندانه، پر شور و انتخابات آگاهانه خود همواره ابهت، عظمت، عزت و اقتدار میهن عزیزمان ایران را به رخ جهانیان کشیده است.

به فرمایش رهبر معظم انقلاب با اشاره به تأکید همیشگی امام خمینی درباره ضرورت شرکت آحاد مردم در انتخابات، انتخاب فردی شایسته را راه‌حل نابسامانی‌ها و مشکلات خواندند، این مهم امری ضروری است که باید تحقق یابد.

بدین وسیله از ملت ایران دعوت می نمایم بی‌تردید با حضور متراکم، حداکثری و عمومی در عین حال آگاهانه در پای صندوق‌های رای در روز انتخابات (28 خرداد ماه یک هزار و چهار صد) حماسه شگفتی ساز دیگری را در تاریخ انقلاب بزرگ ایران عزیز خلق کرده و بار دیگر به دشمنان و بد خواهان ملت ایران و استقلال آن ثابت نمایند که وحدت ملی والاترین ارزش‌ها است. بدین سان ملت بزرگ ایران می‌تواند با ارتقای قدرت ملی خود نویدبخش تشکیل دولت معظم،مقتدر و در خور شایستگی خویش باشد.

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١٩ خرداد ١٤٠٠ زمان درج خبر:٠٩:٤١ شماره خبر:٤٦٦٦ تعداد نمایش خبر:151

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: