مدیرعامل در سفر استانی به کرمان:

هر کارشناس باید به عنوان یک نماینده کمیته خاص باشد

هر کارشناس باید به عنوان یک نماینده کمیته خاص باشد

نشست هم‌اندیشی سبزواری مدیر عامل شرکت طرح و اندیشه با مرادی مدیر شعب بانک ملت استان کرمان بیست‌وهشتم بهمن‌ماه در ساختمان سرپرستی بانک ملت استان برگزار شد.

بنابراین گزارش؛ این نشست هم اندیشی با حضور آقایان دادگرپور معاون اعتباری، بیگلو معاون اداری و مالی مدیریت شعب بانک ملت استان، علیزاده معاون عملیات، بکرانی مدیر عملیات ناحیه4 و نوری رییس دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد.

در ابتدای این نشست سبزواری ضمن قدردانی از مدیر شعب، معاونین و همکاران بانک ملت استان کرمان در همکاری تنگاتنگ با شرکت طرح و اندیشه؛ تعامل مستمر بین بانک و شرکت در استان در بخش‌های مختلف را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: هماهنگی و تعامل کارشناسان شرکت و مسئولین وصول مطالبات در شعب رمز موفقیت در امر مطالبات است.

مرادی مدیر شعب بانک ملت استان کرمان ضمن خیر مقدم به سبزواری و هیئت همراه از عملکرد مدیریت و پرسنل دفتر کرمان قدردانی کرد و از مدیران شرکت خواست تا با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال جاری نتیجه مطلوبی درخصوص مطالبات در استان و شرکت حاصل شود.

براساس این گزارش؛ در این جلسه ضمن تبادل نظر و گفتگو درخصوص مسائل و مشکلات موجود، راهکارهای بهبود و ارتقای خدمات شرکت به شعب بررسی و تصمیماتی در این زمینه اتخاذ گردید.

برپایه همین گزارش؛ در ادامه سفر استانی به کرمان، سبزواری به همراه آقایان علیزاده و بکرانی با حضور در دفتر نمایندگی شرکت با رییس و کارشناسان این دفتر دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیرعامل شرکت در ادامه این جلسه آقای نوری را فردی با تجربه، مدیر و توانا توصیف کرد و از کارشناسان خواست تا با استفاده از تجربیات ایشان در سال جدید رشد قابل توجهی را رقم بزنند.

سبزواری ادامه داد: انتظارم از دفتر استان کرمان با توجه به مطالبات استان، بسیار زیاد است؛ لذا کارشناسان با تعامل هرچه بیشتر با مسئولین شعب از پتانسیل خود استفاده کرده تا ان‌شاءالله در سال جدید مالی، استان کرمان در جایگاه واقعی خود قرار گیرد. تمامی کارشناسان باید با جزئیات روند اجرایی پرونده‌های ثبتی و ... آشنا باشند و هر کدام باید به عنوان یک نماینده کمیته خاص به فعالیت بپردازند.

علیزاده در ادامه این نشست آماری از میزان وصولی کارشناسان در 11ماهه گذشته سال جاری ارائه کرد و افزود: با عنایت به هدف‌گذاری‌های انجام شده از سوی بانک و میزان مطالبات استان انتظارات این معاونت از دفتر نمایندگی استان کرمان بسیار بالاست.

بکرانی مدیر عملیات ناحیه 4 نیز در ادامه گفت: دفتر کرمان از جمله دفاتری است که برای تمامی فعالیت خود برنامه‌ریزی دارد و  آمار نشان می‌دهد در سه ماه  اخیر رشد عملکرد استان کرمان بسیار مطلوب بوده است.

برپایه همین گزارش؛ نوری رییس دفتر نمایندگی نیز در پایان این جلسه گزارشی از وضعیت فعالیت پرسنل دفتر کرمان و دفاتر فرعی، آمار مطالبات خرد و کلان استان، همچنین آمار مطالبات پرونده‌ها و اقدامات حقوقی انجام شده ارائه و کارشناسان نیز مسائل و دیدگاه‌های خود را مطرح و در پایان نیز از زحمات همکاران دفتر نمایندگی استان توسط مدیرعامل شرکت قدردانی شد.

گفتنی است؛ مدیر عامل شرکت و هیئت همراه در سفر خود به استان کرمان با حضور بر مزار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کردند.

 

تاریخ درج خبر:يکشنبه ٣ اسفند ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٠:٤٩ شماره خبر:٤٠١٩ تعداد نمایش خبر:319

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: