مدیرعملیات ناحیه 4:

بالابردن سطح آگاهی کارشناسان در زمینه حقوقی و ثبتی رمز موفقیت شرکت است

بالابردن سطح آگاهی کارشناسان در زمینه حقوقی و ثبتی رمز موفقیت شرکت است

جلسه هم‌اندیشی بکرانی مدیر عملیات ناحیه 4 با روستایی مدیر شعب بانک ملت استان خراسان شمالی بیست‌و‌ششم بهمن‌ماه با حضور آبکار رییس دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد.

براساس این گزارش؛ بکرانی در این جلسه ضمن قدردانی از تعامل و همکاری خوب مدیریت شعب با دفتر شرکت، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تعداد زیادی از دفاتر استان‌ها علاوه بر پیگیری مطالبات از طریق تماس تلفنی تغییر رویه داده و به سمت پیگیری پرونده از طریق اقدامات حقوقی وثبتی خصوصا در مورد پرونده‌های رهنی از طریق اجرای ثبت روی آورده‌اند که این موضوع علاوه برکاهش حجم کار و بار مالی اداره حقوقی استانها تاثیرات بسزایی در کاهش مطالبات بانک داشته است.

وی یکی از عوامل موفقیت شرکت را بالابردن سطح آگاهی و دانش کارکنان شرکت، خصوصا کارشناسان مناطق از طریق برگزاری کلاس‌های آموزشی در زمینه حقوقی و ثبتی دانست.

بنابراین گزارش؛ روستایی مدیر شعب استان نیز در ادامه این جلسه ضمن قدردانی از زحمات رئیس و کارشناسان دفتر نمایندگی طرح و اندیشه بهساز ملت از عملکرد این دفتر اعلام رضایت کرد و با توجه به روزهای پایانی سال خواستار توجه بیشتر کارشناسان نسبت به امر وصول مطالبات و کاهش پرونده‌های استان شد.

وی از آمادگی این مدیریت جهت انتقال پرونده توسط واحد حقوقی به شرکت طرح و اندیشه شد و مقرر گردید از ابتدای سال آینده این امر محقق شود تا ضمن کاهش چشمگیر مطالبات شاهد افزایش درآمدزایی بانک و شرکت باشیم.

روستایی در ادامه با تاکید بر ضرورت تلاش بیشتر در جهت تقویت تعاملات بین شرکت و شعب بانک، حضور مدیران و نمایندگان طرح واندیشه از شعب و شنیدن حرف‌های رؤسای آنها را در ایجاد نزدیکی بهتر موثر دانست.

مدیر شعب بانک ملت خراسان شمالی، با اشاره به اهمیت وصول پرونده‌های مشکوک‌الوصول برای بانک به عنوان منابع بلوکه شده‌ای که ارزش بالایی دارند و هزینه ای برای آنها پرداخت نشده، ایجاد یک دپارتمان یا واحد تخصصی صرفاً برای این مدل پرونده‌ها را در شرکت طرح واندیشه خواستار شد که براساس آن بتوان با وصول این پرونده‌ها منابع بلوکه شده را آزاد و افزایش نقدینگی را ایجاد کرد.

تاریخ درج خبر:شنبه ٢ اسفند ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٠:٤٧ شماره خبر:٤٠١٨ تعداد نمایش خبر:450

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: