ناهیدی تاکید کرد:

تسریع و دقت عمل کارشناسان در پیگیری پرونده‌های مطالباتی استانی

تسریع و دقت عمل کارشناسان در پیگیری پرونده‌های مطالباتی استانی

ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه در سفر به استان زنجان با حضور در دفتر نمایندگی بیست‌وششم بهمن‌ماه با رییس و کارشناسان این دفتر دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ ناهیدی در این سفر که آقایان بیات معاونت مالی و اقتصادی و میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه 3؛ وی را همراهی می‌کردند بر تسریع و دقت عمل کارشناسان در پیگیری پرونده‌های مطالباتی و در نتیجه کاهش مطالبات استانی تاکید کرد.

وی در ادامه عملکرد تک تک همکاران را مورد بررسی قرار داد و خواستار فعالیت و تلاش بیشتر جهت دستیابی به اهداف تعیین شده در مقطع پایانی سال شد.

سپس بیات نیز در ادامه مطالبی درخصوص نحوه اخذ کارمزدها و هزینه ها را عنوان و از عملکرد دفتر نمایندگی در مقطع ده ماهه سال قدردانی کرد.

بنابراین گزارش؛ محمدی نیز گزارشی از وضعیت مطالبات منطقه، اهداف ابلاغی و پرونده‌های کلان خاص منطقه ارائه کرد و بر تحقق برنامه عملیاتی در مقطع پایانی سال تاکید کرد.

کریمی رییس دفتر نمایندگی شرکت در استان زنجان نیز در ادامه این جلسه گزارشی از وضعیت دفتر، تعداد شعب و میزان مطالبات منطقه ارائه کرد و گفت: دفتر نمایندگی همکاری‌های نزدیک با مدیریت و شعب منطقه دارد.

وی افزود: تا پایان دی‌ماه دفتر به 71% اهداف ابلاغی دست یافته و امیدواریم در این مدت باقیمانده از سال بتوانیم 29% الباقی را هم محقق کنیم.

برپایه همین گزارش؛ کارشناسان نیز در این جلسه مسائل و دیدگاه‌های خود را مطرح و در پایان از زحمات همکاران دفتر نمایندگی استان توسط ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت قدردانی شد.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٠:٢٦ شماره خبر:٤٠١٦ تعداد نمایش خبر:143

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: