ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه:

همکاری و همفکری شرکت و بانک ما را در رسیدن به نتیجه یاری خواهد کرد

همکاری و همفکری شرکت و بانک ما را در رسیدن به نتیجه یاری خواهد کرد

جلسه هم اندیشی ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه با شیرفر مدیر شعب بانک ملت استان زنجان بیست و ششم بهمن‌ماه برگزار شد.

براساس این گزارش؛ این جلسه با حضور آقایان بهرامی معاونت اعتباری، رضوانی رئیس اداره حقوقی، حسن خانی رئیس اداره اعتبارات مدیریت شعب بانک ملت استان، بیات معاونت مالی و اقتصادی، محمدی مدیر عملیات ناحیه 3و کریمی رییس دفتر نمایندگی شرکت در استان زنجان برگزار شد.

ناهیدی در این جلسه ضمن تشکر از همکاری فی مابین شرکت و بانک ملت استان گفت: همکاری و همفکری همچون گذشته قطعا ما را در رسیدن به نتیجه و اهداف تعیین شده یاری خواهد رساند.

وی تاکید کرد: هدف از این سفر تعامل هرچه بیشتر شرکت با مدیریت شعب بانک ملت استان در راستای کاهش مطالبات است که امیدواریم بتوانیم در دستیابی به این هدف کارآیی موثری داشته باشیم.

بنابراین گزارش؛ همچنین محمدی گزارشی درخصوص پرونده‌های کمیته خاص و آخرین وضعیت عملکرد دفتر نمایندگی شرکت ارائه و کریمی نیز ضمن بیان مطالبی از همکاری وحسن توجه مدیریت شعب استان قدردانی کرد.

شیرفر مدیرشعب بانک ملت استان نیز در ادامه این جلسه گفت: موقعیت کنونی منطقه در وصول مطالبات مرهون همکاری نزدیک دفتر زنجان با مدیریت و شعبه‌های استانی است.

وی شرکت را به عنوان بازوی توانمند بانک ملت دانست و همکاری بین دفتر نمایندگی و مدیریت استان را بسیار خوب توصیف کرد.

برپایه همین گزارش؛ آقایان بهرامی، رضوانی و حسن خانی نیز در پایان گزارشی از آخرین وضعیت مطالبات استان ارائه کردند.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٠:٢٤ شماره خبر:٤٠١٥ تعداد نمایش خبر:115

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: