ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه:

تحقق برنامه عملیاتی بانک در گرو تلاش و تعامل حداکثری است

تحقق برنامه عملیاتی بانک در گرو تلاش و تعامل حداکثری است

ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه بیست‌وپنجم بهمن‌ماه در سفر به استان قزوین با مددی مدیر امور شعب استان دیدار و گفتگو کرد.

براساس این گزارش؛ این جلسه هم اندیشی با حضور آقایان طالمی معاونت اعتباری، امینی معاونت مالی اداری، قاسمی تبار رییس اداره حقوقی مدیریت شعب، محمدی مدیر عملیات ناحیه سه و الموتی فرد رئیس دفتر نمایندگی برگزار شد.

ناهیدی در این جلسه به اهداف مشخص شده سال 1400 اشاره و دستیابی به این اهداف و تحقق برنامه عملیاتی را در گرو تلاش و تعامل سازنده حداکثری دانست.

وی پیشنهاد داد دفتر نمایندگی شرکت با هدف مدیریت هزینه‌ها به ساختمان مدیریت شعب استان انتقال یابد.

بنابراین گزارش؛ محمدی در ادامه از تعامل و همکاری مدیریت شعب استان قدردانی و خواستار ارجاع کلیه پرونده‌های مطالباتی در سرفصل معوق و مشکوک‌الوصول به شرکت شد.

مددی مدیر شعب بانک ملت استان نیز ضمن رضایتمندی از عملکرد دفتر نمایندگی شرکت، افزایش کارشناس در دفتر نمایندگی و پیگیری مستمر پرونده‌های مطالباتی در سرفصل معوق و مشکوک‌الوصول در مقطع پایانی سال را خواستار شد.

بر پایه همین گزارش، ناهیدی در ادامه سفر به استان قزوین به همراه محمدی با حضور در دفتر نمایندگی شرکت با پرسنل این دفتر دیدار و ضمن بررسی عملکرد کارشناسان درخصوص روند پیگیری پرونده‌های مطالباتی سوالاتی مطرح و تبادل نظر صورت گرفت.

در ادامه محمدی نیز گزارشاتی درخصوص عملکرد ده ماهه دفتر نمایندگی و مقایسه آن نسبت به سال گذشته ارائه و با توجه به کاهش وصول مطالبات، خواستار تلاش بیشتر کارشناسان شد و الموتی فرد نیز ضمن گزارشی از عملکرد دفتر بر تحقق اهداف تعیین شده در مقطع پایانی سال تاکید کرد.

در پایان این جلسه از زحمات پرسنل دفتر نمایندگی با اهداء لوح، تقدیر بعمل آمد.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٠:١٤ شماره خبر:٤٠١٤ تعداد نمایش خبر:97

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: