ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت با مدیر شعب بانک ملت استان همدان دیدار کرد

ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت با مدیر شعب بانک ملت استان همدان دیدار کرد

جلسه هم‌اندیشی ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت با نامدار مدیر شعب بانک ملت استان همدان در ساختمان مدیریت امور شعب استان شانزدهم بهمن‌ماه برگزار شد.

براساس این گزارش؛ ناهیدی در این جلسه که با حضور آقایان قمری معاون اعتباری، خاکی‌زاده معاون اداری و مالی، غفاری مدیرحراست بانک ملت استان، محمدی مدیر عملیات ناحیه سه و خانم فرهادی کارشناس شرکت برگزارشد، با تاکید بر تعامل و همکاری همه‌جانبه بانک و شرکت در جهت کاهش مطالبات بانک ملت از همراهی و حمایت مدیریت شعب بانک ملت استان همدان قدردانی کرد.

محمدی مدیرعملیات ناحیه 3 نیز با اشاره به پیگیری پرونده‌های مطالباتی توسط کارشناسان، کاهش مطالبات خرد را نیز یکی از تکالیف دانست و بر توانایی دفتر جهت پیگیری بیشتر احکام حقوقی تاکید کرد.

در ادامه این جلسه نامدار از تعامل خوب آقای محمدی مدیر عملیات و همچنین زحمات شرکت و کارشناسان قدردانی کرد و گفت: کارشناسان وصول تمرکز و تلاش بیشتری جهت پیگیری پرونده‌های مطالباتی استان داشته باشند.

بنابراین گزارش؛ قمری معاون اعتباری نیز خواستار تلاش بیشتر جهت پیگیری مطالبات معوق و مشکوک‌الوصول، همچنین حضور بیشتر کارشناسان وصول در شعب و پیگیری مجدانه جهت جلوگیری از افزایش آمار مطالباتی در دو ماه پایانی سال شد.

خاکی‌زاده نیز به نظارت بر رابطه کارشناسان با مدیون اشاره و جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی خواستار نظام‌مند شدن این روابط شد.

براساس این گزارش؛ در ادامه سفر استانی به همدان ناهیدی عضو هیات مدیره به همراه محمدی در دفتر نمایندگی شرکت در استان حضور یافتند.

ناهیدی با ابراز رضایت از عملکرد این دفتر در مقاطع قبلی به تلاش بیشتر جهت رسیدن آمار وصول به اهداف مورد نظر اشاره کرد و ضمن بررسی عملکرد تمامی کارشناسان، با آنها آشنا و مشکلات و نظراتشان را جویا شد.

محمدی نیز با ارائه گزارشی از عملکرد ده ماهه گذشته سال خواستار تلاش بیشتر کارشناسان وصول جهت تحقق اهداف پیش‌بینی شده برای مقطع پایانی سال شد.

براساس این گزارش؛ خانم فرهادی در ادامه این جلسه گزارشی از دفتر نمایندگی استان همدان ارائه و کارشناسان نیز مسائل و دیدگاه‌های خود را مطرح و در پایان با ارائه لوح از زحمات همکاران دفتر نمایندگی قدردانی شد.

 

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٠:٠٦ شماره خبر:٤٠١٣ تعداد نمایش خبر:98

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: