مدیر عامل شرکت در سفر استانی به خوزستان:

تعامل و همکاری با شعب رمز موفقیت شرکت در کاهش مطالبات بانک است

تعامل و همکاری با شعب رمز موفقیت شرکت در کاهش مطالبات بانک است

جلسه هم‌اندیشی سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه با قاضی‌زاده مدیر شعب بانک ملت استان خوزستان چهاردهم بهمن‌ماه برگزار شد.

براساس این گزارش؛ در این جلسه هم‌اندیشی آقایان امیری معاون اعتباری، نیکخواه رییس اداره حقوقی مدیریت شعب استان، علیزاده معاون عملیات، یکه دهقان مدیر عملیات ناحیه2 و سنجری رئیس دفتر نمایندگی شرکت حضور داشتند.

این جلسه که در راستای هماهنگی هرچه بیشتر واحدهای بانک ملت با شرکت برگزار شد ضمن تبادل نظر و گفتگو درخصوص مسائل و مشکلات موجود، راهکارهای بهبود و ارتقای خدمات شرکت به شعب بررسی و تصمیماتی در این ارتباط اتخاذ گردید.

سبزواری در این جلسه از روند کاهشی مطالبات استان خوزستان ابراز خرسندی کرد و گفت: شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت همیشه در کنار بانک ملت در جهت تحقق برنامه عملیاتی تلاش خواهد کرد.

قاضی زاده مدیر شعب بانک ملت استان نیز در ادامه این جلسه گفت: از همکاران شرکت بابت عملکرد مثبت که تاثیر بسزایی در تحقق اهداف برنامه عملیاتی بانک داشته است، قدردانی می‌کنم.

بنابراین گزارش؛ در ادامه سفر استانی به خوزستان سبزواری به همراه آقایان علیزاده و یکه دهقان با حضور در دفتر نمایندگی شرکت با رییس و کارشناسان این دفتر دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیرعامل شرکت ضمن ابراز رضایت از عملکرد پرسنل دفتر خوزستان گفت: تعامل هرچه بیشتر با کارمندان شعب بانک در راستای تحقق اهداف پیش‌بینی شده، قطعا رمز موفقیت شرکت در کاهش مطالبات بانک ملت است.

علیزاده نیز ضمن قدردانی از عملکرد سال گذشته به بیان آماری از میزان وصولی کارشناسان در سال 98 و99 پرداخت و گفت: با عنایت به هدف‌گذاری‌های انجام شده از سوی بانک انتظارات این معاونت از دفتر نمایندگی خوزستان بسیار بالاست.

یکه دهقان مدیر عملیات ناحیه 2 نیز در ادامه با ارائه آمار استان خوزستان در میانگین نفر وصول سال 99 آن را علیرغم کاستی‌های پیش رو رضایت بخش توصیف و ابراز امیدواری کرد: این دفتر می‌تواند تا پایان سال میزان هدف باقیمانده را تحقق بخشد.

برپایه همین گزارش؛ سنجری رییس دفتر نمایندگی نیز در پایان این جلسه گزارشی از وضعیت مطالبات خرد و کلان استان، همچنین آمار مطالبات پرونده‌ها و اقدامات حقوقی انجام شده ارائه کرد.

گفتنی است؛ کارشناسان مسائل و دیدگاه‌های خود را مطرح و در پایان نیز از زحمات همکاران دفتر نمایندگی استان توسط مدیرعامل شرکت قدردانی شد.

تاریخ درج خبر:شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٠:١٩ شماره خبر:٣٩٣٩ تعداد نمایش خبر:436

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: