در جلسه هم‌اندیشی مشاور مدیرعامل با روسای اداره کمیته خاص و آموزش تاکید شد؛

لزوم ایجاد بانک اطلاعات ثبتی- حقوقی جهت بهبود زیرساخت‌های آموزشی

لزوم ایجاد بانک اطلاعات ثبتی- حقوقی جهت بهبود زیرساخت‌های آموزشی

جلسه هم‌اندیشی مشاور مدیرعامل با روسای اداره کمیته خاص و آموزش پانزدهم بهمن‌ماه برگزار شد.

براساس این گزارش: در این جلسه که به ریاست طاهروندی و با حضور محسنی‌نیا، خانم روحانی و صادقی کارشناس کمیته خاص برگزار شد؛ لزوم ایجاد بانک اطلاعات ثبتی- حقوقی جهت بهبود زیرساخت‌های آموزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محسنی نیا در این جلسه گفت: با توجه به سیاست‌های کلان مورد نظر مدیران ارشد بانک و شرکت جهت پیشرفت و کسب جایگاه حقیقی در بانک می‌بایست نگاه ویژه‌ای به ارتقاء و آموزش تمامی پرسنل به ویژه کارشناسان استانی در امر اقدامات ثبتی - حقوقی داشته باشیم که در این خصوص اداره کمیته خاص با ایجاد بانک اطلاعاتی و به اشتراک‌گذاری تجارب درصدد ایجاد بستری جهت تحقق این هدف است.

بنابراین گزارش؛ روحانی مدیر آموزش نیز درخصوص بهبود زیرساخت‌های آموزشی گفت: پس از تجمیع و تهیه بانک اطلاعاتی، فایل آموزشی موارد طبقه‌بندی شده در اختیار پرسنل در صفحه اداره آموزش سایت شرکت قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه طاهروندی ضمن استقبال از موضوع مطرح شده اظهار امیدواری کرد: با تعامل سازنده مابین مدیران نواحی، اداره آموزش و کمیته خاص این مهم صورت پذیرد تا دانش پرسنل شرکت در راستای فرآیند وصول مطالبات افزایش یابد.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٩ زمان درج خبر:١١:٠٠ شماره خبر:٣٨٩١ تعداد نمایش خبر:566

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: