جلسه هم ‌اندیشی شرکت با مدیریت شعب بانک ملت استان قم برگزار شد

جلسه هم ‌اندیشی شرکت با مدیریت شعب بانک ملت استان قم برگزار شد

جلسه هم اندیشی شرکت طرح و اندیشه با مدیریت شعب بانک ملت استان قم با حضور حق طلب مدیر شعب، علیزاده معاون عملیات، محمدی مدیرعملیات ناحیه 3 شرکت، حنفی معاون اعتباری، زینی وند معاون مالی، نجفلو رییس اداره حقوقی مدیریت شعب و محمدی رییس دفتر نمایندگی شرکت با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و در راستای تعاملات هرچه بیشتر برگزار شد.

براساس این گزارش؛ علیزاده در این جلسه از تشریک مساعی و همکاری ارزنده تیم وصول مطالبات استان با شرکت طرح و اندیشه و دستیابی به این آمار خوب تشکر کرد و گفت: با استفاده از رهنمودها و تجربیات ارزنده اعتباری آقای حق طلب، این روند علاوه بر حفظ و تثبیت، منجر به ارتقاء در کاهش هرچه بیشتر اقلام معوق در استان و در ناحیه شود که این مهم، هدف غایی شرکت طرح و اندیشه است.

محمدی مدیرعملیات ناحیه 3 نیز در ادامه گزارشی از عملکرد دفتر در مقطع بهمن‌ماه ارائه و بر تحقق اهداف پیش‌بینی شده در مقطع پایانی سال تاکید کرد.

محمدی رییس دفتر نمایندگی شرکت نیز ضمن تشکر از مدیریت استان و سایر همکاران گفت: با تلاش و پیگیری کارشناسان دفتر امیدواریم در پایان سال ضمن تثبیت وضعیت فعلی ارتقاء نیز صورت پذیرد.

حق طلب نیز در ادامه این جلسه بابت ارتباط نزدیک و تعامل سازنده شرکت با این مدیریت، تشکیل کمیته‌های خاص وصول مطالبات و تلاش ارزنده، قابل تقدیر و  ارزشمند آن مجموعه با تیم حقوقی استان، که منتج به کسب آماری در حدود 30 درصد در شاخص کاهش اقلام معوق در برنامه عملیاتی گردیده، تشکر کرد.

وی هدف از برگزاری این جلسه را طرح بی واسطه مسائل و رفع موانع موجود در دستیابی به رسالت مشترکی که هر دو طرف دارند بیان کرد و افزود: این موفقیت بایستی تا دستیابی استان به کسب رتبه اول در ناحیه و یکی از سه استان برتر بانک ادامه یابد.

بنابراین گزارش؛ مدیر شعب بانک ملت استان کاهش اقلام معوق را به مثابه کشتی ای تشبیه کرد که همگی و در کنار یکدیگر و با خرد جمعی خود، هم در بانک و هم در شرکت، جهت رسیدن به سرمنزل مقصود که همواره مورد تایید و تاکید مدیران بانک می‌باشد، تلاش می‌کنیم.

حنفی نیز بر تعامل سازنده و پیشگیری از ایجاد وصول مطالبات در سال جاری و در سال آتی، تاکید کرد و گفت: این راهکارها در سایه حمایت و رصد همیشگی مدیر شعب استان محقق و ارتقاء خواهد یافت.

همچنین نجفلو در پایان درخصوص پیگیری‌های صورت گرفته از سوی دفتر نمایندگی شرکت در انجام اقدامات حقوقی محول شده اعلام رضایت کرد.

براساس این گزارش؛ علیزاده در ادامه سفر استانی به قم با حضور در دفتر نمایندگی با رییس و کارشناسان این دفتر دیدار کرد و ضمن پاسخگویی به سوالات کارشناسان، نظرات و پیشنهادات آنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرعملیات ناحیه 3 در این جلسه گزارشی از فعالیت دفتر در ده ماهه گذشته را مورد بررسی قرار داد و هدف‌گذاری مقطع پایانی سال را تبیین و محمدی رییس دفتر نمایندگی شرکت نیز درخصوص عملکرد دفتر در سه ماهه پایانی سال نکاتی را بیان و برنامه‌های این دفتر را جهت دستیابی به اهداف تعیین شده تشریح کرد.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٠:٥٦ شماره خبر:٣٨٩٠ تعداد نمایش خبر:380

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: