ناهیدی:

تعامل و همکاری دوسویه شرکت و بانک درتحقق برنامه عملیاتی تاثیرگذار است

تعامل و همکاری دوسویه شرکت و بانک درتحقق برنامه عملیاتی تاثیرگذار است

جلسه هم‌اندیشی ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت با زینعلی مدیر شعب بانک ملت استان مرکزی در ساختمان مدیریت امور شعب استان نهم بهمن‌ماه برگزار شد.

براساس این گزارش؛ ناهیدی در این جلسه که با حضور آقایان زمانی معاون اعتباری، شفیعی رییس اداره حقوقی مدیریت شعب بانک ملت استان، علیزاده معاون عملیات شرکت، محمدی مدیر عملیات ناحیه سه و خانم سلطانعلی برگزار شد، بر تعامل و همکاری دوسویه شرکت و بانک در جهت تحقق برنامه عملیاتی تاکید کرد.

علیزاده نیز گفت: مدیران و کارشناسان شرکت در راستای تحقق اهداف در مقطع پایانی سال و در نتیجه کاهش مطالبات بانک ملت تلاش مضاعفی خواهند داشت.

زینعلی مدیر شعب بانک ملت استان نیز ضمن قدردانی از عملکرد دفتر نمایندگی شرکت گفت:کاهش مطالبات و موفقیت استان در ناحیه ثمره انجام کار تیمی در سطح بانک و  همکاران شرکت طرح واندیشه استان است.

همچنین زمانی معاون اعتباری به وضعیت آماری استان اشاره و در رابطه با اخرین وضعیت مطالبات استان گزارشی ارائه و شفیعی نیز از همکاری، هماهنگی و تعامل شرکت و بانک اعلام رضایت کرد.

در پایان این جلسه محمدی و سلطانعلی گزارشی از اخرین وضعیت پیگیری وصول مطالبات از طرف دفتر نمایندگی شرکت ارائه کردند.

بنابراین گزارش؛ در ادامه این سفر در دفتر نمایندگی استان جلسه‌ای با حضور آقایان ناهیدی، هیئت همراه و تمامی پرسنل دفتر برگزار شد که ناهیدی ضمن بررسی عملکرد کارشناسان، درخصوص روند پیگیری پرونده‌های مطالباتی سوالاتی را مطرح و تبادل نظر صورت گرفت.

علیزاده نیز در ادامه ضمن قدردانی از مجموعه دفتر نمایندگی، با بررسی وضعیت درآمدی دفتر با توجه به کاهش کارمزد دفتر به علت کاهش مطالبات، از همکاران خواست که تلاش بیشتری جهت جبران زیان و درآمدزایی از طرق دیگر، پیگیری پرونده‌های رهنی و حقوقی و ورود به بازارهای جدید در استان داشته باشند.

همچنین محمدی و سلطانعلی نیز گزارشاتی درخصوص عملکرد دفتر در ده ماهه سال جاری و مقایسه آن نسبت به سال گذشته و روند پیگیری پرونده‌های حقوقی، میزان کاهش مطالبات در مقاطع گذشته و تعاملات بیشتر با مجموعه بانک ملت ارائه کردند.

براساس این گزارش؛ در این جلسه کارشناسان مسائل و دیدگاه‌های خود را پیرامون بانک و شرکت مطرح و در پایان با ارائه لوح از زحمات همکاران دفتر نمایندگی قدردانی شد.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٠:٤٥ شماره خبر:٣٨٨٩ تعداد نمایش خبر:418

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: