رئیس دفتر نمایندگی شرکت در استان قزوین:

تلاش مضاعف جهت رسیدن به اهداف بانک در دستور کار دفتر نمایندگی قرار دارد

تلاش مضاعف جهت رسیدن به اهداف بانک در دستور کار دفتر نمایندگی قرار دارد

نامدار مدیر شعب بانک ملت استان قزوین از دفتر نمایندگی شرکت بازدید کرد.

براساس این گزارش؛ نامدار به همراه آقایان قاسمی تبار رئیس اداره حقوقی و لامعی کارشناس اداره برنامه‌ریزی در محل دفتر نمایندگی استان حضور یافته و با رئیس و پرسنل دفتر نمایندگی دیدار کرد.

نامدار ضمن قدردانی از عملکرد پرسنل و اعلام رضایت درخصوص کاهش مطالبات، به مقطع حساس و بسیار مهم شهریور اشاره و پیگیری بیشتر در جهت تحقق اهداف بانک و اخذ رتبه برتر در ناحیه را خواستار شد.

وی با اشاره به پرونده‌های حقوقی به دلیل ضرایب بالایی که در برنامه عملیاتی بانک دارند و همچنین زمان بر بودن وصول اینگونه پرونده‌ها، درخواست همکاری بیشتر با واحد حقوقی را درخصوص پیگیری این دسته از پرونده‌ها داشت.

نامدار همچنین آمادگی خود را در جهت رفع مشکلات دفتر نمایندگی استان قزوین اعلام کرد.

بنابراین گزارش؛ چمن کار رئیس دفتر نمایندگی شرکت در استان نیز گزارشی از وضعیت پرونده‌های ارجاعی و نوع پیگیری آنها و مشکلات موجود، ارائه و افزود: تلاش مضاعف در جهت رسیدن به اهداف بانک در دستور کار دفتر نمایندگی قرار دارد.

در پایان نیز قاسمی تبار رئیس اداره حقوقی و لامعی کارشناس اداره برنامه‌ریزی ضمن تشکر از زحمات پرسنل دفتر نمایندگی، از همکاری بیش از پیش خود در راستای وصول مطالبات خبر داد و خواستار پیگیری همزمان پرونده‌های خرد و کلان و همچنین رفع مشکل سامانه جامع مطالباتی در جهت ارجاع پرونده‌ها شدند و هدف‌گذاری جدید برای مقطع شهریورماه 1400 و اعلام به دفتر نمایندگی را در دستور کار خود قرار دادند.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٤ شهريور ١٤٠٠ زمان درج خبر:١٢:٠٧ شماره خبر:٥٢٠٨ تعداد نمایش خبر:117

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: