اولین جلسه کمیته آموزش برگزار شد

اولین جلسه کمیته آموزش برگزار شد

اولین جلسه کمیته آموزش به ریاست علیزاده معاون عملیات و با حضور مدیران ستادی چهارشنبه سوم شهریورماه برگزار شد.

براساس این گزارش؛ روحانی مدیر آموزش شرکت در ابتدای این جلسه گفت: با توجه به اینکه توانمندسازی سرمایه‌های انسانی بعنوان یکی از استراتژی‌های اصلی جهت سازگاری مثبت با شرایط متغیر محیطی و بعنوان مزیت رقابتی قلمداد می‌شود، لذا جایگاه و اهمیت راهبردی آن در بقا و توسعه سازمان غیرقابل انکار است؛ بنابراین می‌بایست این مهم بدرستی و شایستگی برنامه‌ریزی و اجرا شود.

وی ادامه داد: توانمندسازی و آموزش کارکنان اقدامی راهبردی است که در سطح فردی باعت ارتقا کیفیت شغلی و در سطح سازمانی سبب توسعه و افزایش بهره‌وری می‌شود.

روحانی تاکید کرد: این جلسه به منظور تعیین راهکارهای مناسب و بهینه‌سازی برنامه‌های آموزشی در راستای سیاست‌ها، ماوریت و نیاز شرکت ضمن بررسی امکانات، چالش‌ها و وضع موجود در جهت دستیابی به وضع مطلوب تشکیل شده است.

بنابراین گزارش؛ مدیر آموزش شرکت در ادامه گزارشی از عملکرد واحد آموزش ارائه داد و پیرامون مسائلی از قبیل تولید و تدوین چندین محتوای آموزشی توسط این واحد و استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل آموزشی بانک ملت، طبق شرایط و ضوابط بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

علیزاده معاون عملیات نیز در ادامه این جلسه بر اولویت‌بندی و تهیه لیست عناوین آموزشی مورد درخواست در نیازسنجی انجام شده برای سال 1400 تاکید کرد و گفت: اولویت فایل‌های آموزشی ارسال شده به همکاران به منظور تصمیم‌گیری درخصوص نحوه سنجش اثربخشی تعیین و مشخص شود.

براساس این گزارش؛ پژمانفر مدیر منابع انسانی نیز پیشنهاد داد: تدابیری درخصوص موضوع کسب مهارت آموزشی پرسنل در سیستم اداری و مواردی نظیر تمدید قراردادها، ارتقا، انتصاب، جابه‌جایی و ... اتخاذ و به مرحله اجرا برسد.

همچنین حاج محمدی مدیر برنامه‌ریزی در ادامه نسبت به تعیین اولویت فایل‌های ارسالی به همکاران و درصورت نیاز بازنگری و معرفی بعنوان مرجع و ماخذ آموزشی نظرات خود را بیان کرد.

برپایه همین گزارش؛ اخلاصی‌زاده مدیر حسابداری پروژه‌ها نیز در پایان گفت: تا حد امکان تلاش شود بدون صرف هزینه نسبت به مسائل آموزشی اقدام و پیشنهاد استفاده از پیام‌رسان‌ها جهت ارائه مطالب آموزشی را داد.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه با توجه به پیشنهادات ارائه شده درخصوص استفاده از پیام‌رسان‌ها و مذاکرات گذشته واحد آموزش در این زمینه و بررسی مسائل مربوطه، این موضوع نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

تاریخ درج خبر:شنبه ٦ شهريور ١٤٠٠ زمان درج خبر:١١:٠٤ شماره خبر:٥١٤٢ تعداد نمایش خبر:203

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: