مدیر شعب بانک ملت استان کردستان تاکید کرد:

پیگیری همه‌جانبه کارشناسان در کاهش مطالبات استانی

پیگیری همه‌جانبه کارشناسان در کاهش مطالبات استانی

نشست هم‌اندیشی عمیدی رییس دفتر نمایندگی شرکت در استان کردستان با زمانی مدیریت شعب بانک ملت استان بیست و هشتم تیرماه برگزار شد.

براساس این گزارش؛ عمیدی در این جلسه که با حضور بختیارپناه معاون اعتباری مدیریت شعب و کارشناسان دفتر برگزار شد، درخصوص روند فعالیت‌های دفتر نمایندگی و وضعیت پرونده‌های در اختیار کارشناسان گزارشی ارائه داد.

زمانی مدیریت شعب بانک ملت استان کردستان نیز در ادامه این جلسه ضمن تشکر از تلاش‌های شرکت طرح و اندیشه، با اشاره به اینکه کاهش مطالبات بویژه در فصل مشکوک‌الوصول موجب آزادسازی منابع بلوکه شده بانک می‌شود و از آیتم‌های بسیار موثر بر امتیاز برنامه‌های عملیاتی است، بر پیگیری همه‌جانبه کارشناسان در کاهش مطالبات استان تاکید کرد.

وی افزود: باتوجه به اینکه قریب به 90% مطالبات به دلیل خشکسالی و وضعیت کرونا در استان ایجاد شده است؛ لذا نحوه مذاکره با مدیونین بسیار مهم است که در کمال احترام صورت گرفته و منجر به مصالحه و پرداخت شود تا ضمن بهبود وجهه بانک، مشتریان مجدداً به بانک ملت بازگردند.

بختیارپناه همچنین با تشکر از تلاش‌های همکاران شرکت گفت: باتوجه به اینکه 87% پرونده‌های استان کمتر از 100 میلیون ریال می‌باشد، بر پیگیری ویژه کلیه مطالبات تاکید کرد.

وی افزود: پرونده‌های مطالباتی به صورت کامل توسط کارشناسان مورد بررسی و همچنین از طریق استعلام جهت شناسایی اموال مدیونین و ضامنین در اولویت کاری شرکت قرار گیرد.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه مقرر گردید با عنایت به قرارداد فی مابین بانک و شرکت مطالبات معوق و مشکوک‌الوصول جهت پیگیری در اختیار شرکت قرار گیرد.

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٦ مرداد ١٤٠٠ زمان درج خبر:١١:١٨ شماره خبر:٥٠٢٠ تعداد نمایش خبر:250

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: