اخبار > با برنامه‌ریزی مناسب از کاهش عملکرد دفاتر نمایندگی جلوگیری شودتأکید مدیرعامل شرکت در بازدید از دفتر فارس:

با برنامه‌ریزی مناسب از کاهش عملکرد دفاتر نمایندگی جلوگیری شود

با برنامه‌ریزی مناسب از کاهش عملکرد دفاتر نمایندگی جلوگیری شود

محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه سه‌شنبه نهم مهرماه به همراه آقایان بیات معاون مالی و اقتصادی و خادم مدیر عملیات ناحیه 2 با حضور در دفتر نمایندگی استان فارس، با رئیس و کارشناسان وصول این دفتر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ سبزواری در این دیدار صمیمانه، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران استان فارس، بر ضرورت ساماندهی وضعیت این دفتر تأکید و ابراز امیدواری کرد: نتیجه جلسه مشترک وی با معاونت اعتباری بانک ملت استان فارس به بهبود فرآیند همکاری این دفتر با شعب بانک ملت استان بیانجامد.

وی در ادامه با اشاره به کاهش تعداد کارشناسان وصول دفتر نمایندگی استان فارس به دلیل عملکرد ضعیف آنان در گذشته، گفت: باید با مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب، در هیچ یک از دفاتر استانی تحت پوشش شرکت شاهد اقدامات مشابه نباشیم.

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرعامل شرکت ضمن تأکید بر عدم پیگیری پرونده‌های سررسید گذشته توسط کارشناسان وصول دفتر فارس و اشاره به کاهش پرونده‌های مطالباتی شعب بانک ملت در این استان، از آمادگی شرکت برای انتقال کارشناسان وصول دفتر فارس به استان خوزستان خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شواهد موجود، احتمال زیان‌ده بودن دفتر نمایندگی استان فارس طی ماه‌های آتی وجود دارد؛ لذا برای جلوگیری از این اتفاق ناخوشایند، باید همه همکاران از همه توان کارشناسی خود برای برون‌رفت این وضعیت استفاده کنند. 

مدیرعامل شرکت از پرسنل دفتر نمایندگی استان فارس خواست نظرات و پیشنهادات خود را برای رونق بخشیدن به وضعیت فعلی این دفتر ارائه کنند تا در قالب خرد جمعی مشکلات حل شود.

محمدحسین سبزواری در عین حال با اشاره به هدف بانک ملت از تأسیس شرکت طرح واندیشه بهساز ملت به عنوان بازوی توانمند بانک در وصول مطالبات و از طرفی توانایی حرفه‌ای کارشناسان طرح واندیشه در پیگیری و وصول پرونده‌های مطالباتی، خواستار بازنگری مدیریت شعب استان فارس در نحوه همکاری شعب با دفتر نمایندگی شرکت شد.

بنابراین گزارش، در ادامه این نشست قربان رئیس دفتر نمایندگی فارس ضمن خیرمقدم به مدیرعامل و هیأت همراه و ارائه آماری از مطالبات کل و زیر 1 میلیارد ریال و قرض‌الحسنه شعب استان، گزارشی را از تعداد احکام جلب اجرا شده، احکام توقیف خودرو، تعداد پرونده‌های ارجاع شده از سوی شعب و همچنین آمار وصولی واقعی کارشناسان از ابتدای سال 97 تا پایان نیمه اول سال جاری ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ خادم مدیر عملیات ناحیه 2 نیز در ادامه این جلسه ضمن تاکید بر این نکته که استان فارس تا چهارماه قبل در ردیف یکی از بهترین دفاتر نمایندگی ناحیه 2 بوده است، گفت: بدلیل تغییر سیاست‌های بانک ملت و عدم پیگیری پرونده‌های سررسید گذشته، درحال حاضر وضعیت مطلوبی ندارد به گونه‌ای که میزان وصولی واقعی این دفتر به یک سوم کاهش یافته است.

خادم افزود: علیرغم جلسات متعدد با کلیه رؤسای حوزه‌ها و شعب و اعلام رضایت آنها از عملکرد خوب دفتر نمایندگی شرکت، همچنان شاهد خودداری آنها در ارجاع پرونده‌های مطالباتی به این دفتر هستیم.

برپایه همین گزارش؛ بیات معاون مالی و اقتصادی شرکت نیز در ادامه این نشست، گفت: دفتر نمایندگی فارس در سال 97 سود قابل توجهی داشته اما در دو ماه اخیر کاهش محسوسی را در سود این دفتر شاهد هستیم و چنانچه این روند ادامه یابد به زیان‌دهی خواهد رسید.

وی همچنین به بازنگری دستورالعمل وام کارکنان و به روزرسانی آیین نامه ماموریت‌های سازمانی اشاره کرد و در پایان نیز بر لزوم مدیریت بر هزینه‌ها جهت ارائه هرچه بهتر امور رفاهی به پرسنل تاکید کرد.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٨:٣١ شماره خبر:٢٥٣٤ تعداد نمایش خبر:846

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: