اخبار > طرح شفق؛ طرح و اندیشه و شعب را به هم نزدیک تر کرده استرئیس شعبه هفت تیر در گفتکو با روابط عمومی:

طرح شفق؛ طرح و اندیشه و شعب را به هم نزدیک تر کرده است

طرح شفق؛ طرح و اندیشه و شعب را به هم نزدیک تر کرده است

معصومه عنصری رئیس شعبه هفت تیر بانک ملت در گفتگو با روابط عمومی  در ارتباط با  طرح شفق، اجرای این طرح را باعث تقویت تعامل و نزدیک تر شدن بیش از گذشته شعب بانک با شرکت طرح واندیشه ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی رئیس شعبه هفت تیر در این گفتگو که  یکشنبه 5 آذرماه  انجام شد و سعید حاج محمدی دبیر ستادمرکزی طرح شفق  نیز در آن  حضور داشت با اشاره به نقش و اهمیت بالای شرکت طرح واندیشه در زمینه وصول مطالبات،عوامل مختلف و نیازسنجی های صورت گرفته در حوزه مطالبات بانک را در شکل گیری و ایجاد این مجموعه موثر دانست که بر اساس آن شرکت برای کمک به شعب در این حوزه تاسیس شد.

وی ضمن ابراز رضایت کامل از همکاری شرکت با  شعبه تحت مسئولیت خود،تعاملات ایجاد شده را نسبت به قبل پررنگ‌تر ارزیابی کرد و افزود: علت اصلی تعارضات و تقابل های صورت گرفته بعضی شعب  را باید در عدم تعامل  صحیح شرکت طرح واندیشه با شعبه و وضعیت خاص برخی شعب جستجو کرد. عنصری نقش طرح واندیشه را در تحقق اهداف شعب در حوزه  وصول مطالبات بسیار مهم برشمرد و  این امر را منوط به همکاری دوسویه و تعاملات خوب میان شرکت و بانک دانست.

رئیس شعبه هفت تیر  با اشاره به  کسب رتبه اول این شعبه در وصول نقدی، این موفقیت را نتیجه همکاری نزدیک شعبه و شرکت طرح واندیشه عنوان کرد.

وی  هماهنگی و تعامل را میان نیروهای شرکت و شعبه بسیار  نزدیک دانست و بر حمایت خود از اقدامات کارشناسان  شرکت تأکید کرد. عنصری درادامه این گفتگو  طرح شفق را به عنوان طرحی که همسو با اهداف و برنامه‌های عملیاتی بانک طراحی شده است در کیفیت کار شعب موثر دانست و گفت: اینگونه اقدامات  هم راستا  با برنامه‌های بانک، در تقویت تعامل مطلوب بین شرکت و بانک  نقش بسیار ارزنده ای دارند.

رئیس شعبه هفت تیر اجرای  طرح مذکور را در شعب باعث  جدی تر گرفتن کار توسط کارشناسان وصول برشمرد  و منافع مد نظر  را موجب افزایش انگیزه کارشناسان  ارزیابی کرد.وی در ادامه  افزود:  اهداف مشترک طرح ، در تقویت حس یکی بودن  میان شعبه و بانک  بسیار مؤثر بوده است زیرا منافع  شرکت طرح واندیشه در واقع  سود شعب  و در نهایت سودآوری  بانک را به دنبال خواهد داشت.

عنصری با اشاره به اهمیت مطالبات در سودآوری،آزاد سازی ذخایر را تنها معطوف به وصول نقدی عنوان و تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و وضعیت مالی سیستم بانکی و همچنین موضوع شفاف سازی صورت های مالی در راستای پیوستن به استاندارد جهانی IFRS،بهترین راه برای این مهم، وصول مطالبات معوق است که می تواند سسیتم بانک، شعب و شرکت طرح واندیشه  را متاثر نماید و اهداف تعیین شده را محقق نماید.

وی ضرورت کنترل و نظارت را مکانیزمی  مهم و قابل توجه پس از کاهش مطالبات دانست  و اقدامات شرکت طرح واندیشه  در کنترل تقسیط ها و توجه به عدم برگشت این پرونده ها به سرفصل های مطالباتی را رضایتبخش  دانست.

عنصری در پایان برای تعامل بیشتر شرکت و بانک،برگزاری جلسات مشترک فی مابین مسئولین و کارشنان شرکت با رؤسای شعب را توصیه کرد  و حضور مدیران شرکت طرح واندیشه در برخی جلسات بانک ملت مانند گل گشت‌ها را در نزدیکی هر چه بیشتر دو مجموعه موثر دانست. وی ابراز امیدواری کرد:شرکت طرح واندیشه بتواند با  همکاری بهتر از گذشته، ضمن حرکت در مسبر یکپارچه شدن با بانک، تقابل های احتمالی برخی شعب را  مرتفع نماید.

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٨ آذر ١٣٩٦ زمان درج خبر:١٤:١١ شماره خبر:١٨٠٢ تعداد نمایش خبر:1453

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: