اخبار > پانزدهمین جلسه ستاد طرح شفق برگزار شدپانزدهمین جلسه ستاد طرح شفق برگزار شد

پانزدهمین جلسه ستاد طرح شفق با حضور قائم مقام،مدیران و روسای مناطق و سایر اعضاء برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی طرح و اندیشه، در این نشست که روز سه شنبه 16 آبان ماه برگزار شد، سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص طرح شفق از جمله تهیه و توزیع بروشور،ارسال پیامک و... خواستار ارائه پیشنهادهای جدید جهت اثربخشی بیشتر این طرح در روزهای باقیمانده شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به فضای مثبت ایجاد شده در شرکت اشاره کرد و گفت:در نظر گرفتن تمامی زوایا در یک برنامه عملیاتی امری ضروری است و افزود:در غیر اینصورت طرح‌های عملیاتی نتایج و موفقیت‌های چشمگیری به همراه نخواهد داشت.
قائم مقام مدیرعامل در ادامه سخنان خود اظهار کرد: با رصد هر روزه اقدامات صورت گرفته پیرامون طرح شفق و تعداد ورودی ها به این طرح، امیدوار هستیم در پایان مقطع 9/30 تمامی همکاران به این طرح وارد شده باشند و ایشان افزود: این طرح صرفاً یک طرح انگیزشی است و باید تمام کارشناسان را ترغیب کردکه با تلاش مضاعف نتیجه مثبتی کسب کنند.
بر پایه همین گزارش در خصوص مصاحبه با مدیران شعب مناطق بانک ملت و انعکاس آن در سایت شرکت تاکید شد و پیشنهاداتی نیز جهت تقدیر از مدیران شعب و نیروهای ستادی بانک ملت به منظور قدردانی از همکاری خوب آنان با شرکت مطرح گردید.
گفتنی است در ادامه این نشست هر یک از مدیران و روسای در خصوص اقداماتی که تاکنون در خصوص طرح شفق انجام داده‌اند گزارشی را ارائه و موانع و مشکلات موجود را بررسی کردند.

 

 

 

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩٦ زمان درج خبر:١٠:٢٧ شماره خبر:١٧٦٦ تعداد نمایش خبر:998

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: