اخبار > طرح شفق یک بازی برد- برد استسعید حاج محمدی:

طرح شفق یک بازی برد- برد است

روابط عمومی شرکت در راستای رسالت و وظایف اطلاع رسانی خود، به منظور بررسی ابعاد مختلف طرح شفق از جمله اقدامات صورت گرفته حول محور تحقق اهداف پیش بینی شده، پس ازگذشت حدود یک ماه از اجرای آن،گفتگویی را با سعید حاج محمدی دبیر ستاد مرکزی شفق انجام داده است که مشروح آن را درادامه می‌خوانید.
حاج محمدی در ابتدای این گفتگو با قدردانی از روابط عمومی شرکت به عنوان یکی از واحد های فعال در ستاد مرکزی طرح شفق که در پوشش خبری جلسات ستاد، گفتگو با مدیران و کارشناسان، ارسال پیامک،ایمیل و ... مرتبط با طرح در این مدت عملکرد خوب و قابل توجهی داشته است،اطلاع رسانی و انعکاس دقیق اخبار طرح شفق را در راستای نهادینه کردن پروژه در دو حوزه درون سازمانی و برون سازمانی به عنوان رسالت روابط عمومی معرفی کرد و خواستار امکان استفاده از مطالب و اخبار مرتبط با این طرح برای تمام همکاران به صورت یکسان و مطلوب جهت تحقق اهداف مقطع پیش رو شد.
وی با اشاره به اینکه در طرح شفق اهداف و منافع بانک ملت به عنوان صاحب سهام شرکت و کارفرمای اصلی و شرکت طرح و اندیشه،توأمان در نظر گرفته شده است،نتیجه اجرای این طرح را برد برد عنوان کرد.
دبیر ستاد طرح شفق در ادامه افزود: اگر همکاران ما بتوانند بانک ملت را در سطح شعب آن پیرامون مزایای طرح شفق به درستی توجیه کنند، به دلیل هدفگذاری های صورت گرفته،بدون شک در قالب یک تعامل دو طرفه و مثبت شاهد مشارکت حداکثری مناطق بانک در اجرای آن خواهیم بود و در نتیجه هر دو طرف می توانند با همت خود در تحقق اهداف آن نقش آفرینی کنند.
وی در بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به صحبت دکتر هادی اخلاقی مدیر عامل بانک ملت در خصوص ضرورت ایجاد همدلی و یکپارچگی بانک و شرکت طرح و اندیشه،اجرای طرح شفق را در راستای تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های مدیریت ارشد بانک ملت نیز برشمرد.
حاج محمدی طرح شفق را ابزاری جهت نیل به اهداف تعیین شده در مقطع پیش رو دانست و خاطر نشان کرد: اهدافی که در پس زمینه این طرح به آن توجه شده مانند وصول نقد و همچنین وصول پرونده‌های با بار مالی کمتر از یک میلیارد ریال بسیار راهبردی است،به این دلیل که بیشترین حجم پرونده در اکثر مناطق استانی از این جنس پرونده‌هاست لذا در صورت وصول اینگونه مطالبات و تحقق اهداف مستتر در طرح، منافع بانک و شرکت هر دو تامین خواهد شد.
دبیر ستاد مرکزی طرح شفق،به برگزاری منظم جلسات ستاد بصورت روزانه اشاره کرد و افزود: همکاران ستاد شفق از زمان کلید خوردن این طرح به صورت روزانه در حال رصد و پایش اقدامات واحد های مختلف ستادی و عملیاتی در تهران و استان ها هستند و با تحلیل و بررسی بازخوردها و بازتاب اقدامات صورت گرفته، موانع، محدودیت‌ها و آسیب‌های احتمالی طرح را مرتفع می کنند.
وی بر همین اساس خواستار آن شد که اگر در واحد های عملیاتی تهران و استان‌ها ابهام یا مشکلی در روند اجرای طرح وجود دارد به سرعت به ستاد طرح منتقل گردد تا با بررسی بیشتر، راهکارهای برون رفت از این ابهامات اتخاذ و اجرایی شود.
حاج محمدی با تاکید بر شعار اصلی این طرح تحت عنوان "یک گام به جلو"، لحاظ کردن منافع سازمانی بانک ملت در وهله نخست و اولویت این اهداف بر منافع داخلی شرکت را نقطه مثبت طرح شفق دانست که به واسطه همپوشانی داشتن این اهداف، با تحقق آن منافع طرف دوم ( شرکت طرح واندیشه) نیز محقق خواهد شد.
وی با اشاره به عدم مرز بندی بین ستاد و عملیات، همه واحدهای شرکت طرح واندیشه را به مثابه اعضای مختلف یک بدن تشبیه نمود که حیات بدن نیازمند همکاری دقیق همه اعضاء می باشد.
حاج محمدی بر اساس همین اصل نقش نیروهای ستادی در موفقیت طرح شفق را از طریق پشتیبانی واحد های عملیات انکار ناپذیر دانست.
دبیر ستاد مرکزی طرح شفق حضور هر یک از واحد ها ی ستادی مانند روابط عمومی، منابع انسانی، اجرایی، مالی، فناوری اطلاعات، حقوقی و ... را در از بین بردن دغدغه‌های پرسنل عملیات وصول و ایجاد بستری مناسب برای تمرکز بیشتر آن‌ها در ایفای رسالت اصلی شان حائز اهمیت دانست.
حاج محمدی در پایان ضمن تاکیدبر آمادگی ستاد مرکزی طرح شفق برای دریافت پیشنهادات همکاران در خصوص این طرح از طریق شماره تلفن های 61015156 و 61015656 و ایمیل‌هایhajmohammadi@tabm.ir و zarezade@tabm.ir ، ابراز امیدواری کرد با همت و تلاش مضاعف همه پرسنل شرکت، برگ زرین دیگری در مقطع آذر ماه در افتخارات شرکت طرح و اندیشه ثبت گردد.


 

 

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٣ آبان ١٣٩٦ زمان درج خبر:١٥:٣٦ شماره خبر:١٧٤٢ تعداد نمایش خبر:1750

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: