اخبار > خسرو علیا:در طرح شفق میان واحدهای مختلف دیوار کشی نداریمخسرو علیا:در طرح شفق میان واحدهای مختلف دیوار کشی نداریم

خسرو علیا:در طرح شفق میان واحدهای مختلف دیوار کشی نداریم

در راستای طراحی و ابلاغ طرح شفق گفتگوی اختصاصی با خسرو علیا معاون اجرایی شرکت طرح و اندیشه انجام دادیم و نظرات وی را در خصوص ضرورت اجرای این طرح و نوع مشارکت واحدهای ستادی جویا شدیم.
خسرو علیا اجرای طرح های انگیزشی در سازمان‌ها را به طور کلی عاملی در راستای پویایی بیشتر آنها دانست و با اشاره به طرح شفق در طرح واندیشه ، این طرح را نیز در همین راستا از جمله افزایش عملکرد شرکت ارزیابی کرد.
معاون اجرایی شرکت افزود:با اجرای طرح شفق قطعاً علاوه بر کسب نتایج و مزایای مثبت و قابل توجه برای بانک ملت به عنوان کارفرمای اصلی ، شرکت نیز می تواند به رشد و بالندگی بیشتری دست یابد.
وی با تاکید بر بحث وصول نقدی به عنوان هدف اصلی و اول این طرح ، تحقق این مهم را در راستای تامین منافع بانک ملت بر شمرد که با به نتیجه رسیدن این هدف و تحقق هدف بعدی آن که کاهش مطالبات است بدون شک شرکت نیز منتفع خواهد شد و در نهایت آثار مثبت قابل توجهی در سیر پیشرفت مجموعه برجای خواهد ماند.
معاون اجرایی شرکت طرح و اندیشه در ادامه این گفتگو طرح شفق را به عنوان یک ابزار موفق مدیریتی ،اقدامی مهم در جهت ایجاد بستری به منظور رقابت سالم و شناسایی استعداد ها و ظرفیت های بالقوه منابع انسانی شرکت ارزیابی کرد که با اجرای صحیح آن،تعالی شرکت و سازمان نیز محقق خواهد  شد.
خسرو علیا گفت: معتقدم باید اجرای هر طرحی که با هدف ارتقای سطح موفقیت سازمان ها و تحقق اهداف آنها اجرا می شود الزاماً مطابق با ویژگی ها و شرایط خاص همان مجموعه طراحی گردد.
وی همچنین افزود: خوشبختانه در طرح شفق که با توجه به رسالت اصلی شرکت طرح واندیشه و ضرورت های موجود در حوزه مطالبات بانکی ایجاد شده است ضمن توجه به تحقق اهداف اصلی بانک ملت،منافع مجموعه و افراد نیز در نظر گرفته شده است که این امر موجب بالا رفتن انگیزه درون سازمانی و ایجاد نشاطی مضاعف خواهد شد.
خسرو علیا با اشاره به تخصص و وظایف خاص هر واحد در شرکت طرح و اندیشه ، این مجموعه را سازمان یکپارچه ای معرفی کرد که نباید دیوار و فاصله ای بین واحدهای آنها وجود داشته باشد  بر عکس لازم است همه در کنار هم با همدلی و هم افزایی در راستای تحقق یک هدف مشترک تلاش کنند.
معاون اجرایی شرکت گفت:خوشبختانه با تدبیر مدیریت ارشد شرکت ستاد و عملیات مانند اعضای یک خانواده برای پیشرفت هر چه بیشتر شرکت تلاش می کنند که این راهبرد از مهم ترین عوامل موفقیت بشمار می آید.
وی موفقیت طرح شفق را منوط به تلاش همه مجموعه و هماهنگی و همکاری تیمی همه واحدها با یکدیگر دانست و معاونت اجرایی  نیز از طریق پشتیانی و تأمین نیازهای مجموعه در راستای موفقیت طرح  ایفای نقش می کند.
خسرو علیا با تاکید بر وظایف خاص این معاونت از جمله تامین نیازهای خودرویی همکاران عملیاتی ، مطبوع کردن فضای کاری همکاران،امور رفاهی آنان و توجه به موضوعات مرتبط با سرمایش و گرمایش مجموعه،همه این اقدامات را در راستای ایجاد بستری آرام دانست که پرسنل بتوانند با تمرکز بر وظایف خود شرکت،در تحقق اهداف عالی سازمان گام بردارند.
وی در پایان پیشنهاد داد: این گونه طرح ها حداقل دو ماه قبل از ابلاغ ، بین مدیران شرکت اطلاع رسانی شود تا در قالب خرد جمعی ضمن اصلاح برخی معایب جزئی ، تعیین درست مقیاس های اندازه گیری و ارزیابی و همچنین توجیه درست همکاران،در تحقق اهداف موثرتر واقع شود.
علیا ابراز امیدواری کرد:با توجه به مزیت های بالای این طرح و مهندسی دقیق آن و البته در سایه تلاش مضاعف پرسنل، رکورد بی سابقه دیگری در کارنامه شرکت طرح و اندیشه در پایان مقطع آذرماه ثبت شود.


تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦ زمان درج خبر:١٦:٣٥ شماره خبر:١٧٢٨ تعداد نمایش خبر:1392

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: