مدیر عملیات ناحیه 4 در دیدار با مدیریت شعب بانک ملت استان گلستان:

تمام تلاش خود را در جهت تحقق اهداف برنامه عملیاتی بانک ملت استان به کار می‌گیریم

تمام تلاش خود را در جهت تحقق اهداف برنامه عملیاتی بانک ملت استان به کار می‌گیریم

نشست هم اندیشی بکرانی مدیر عملیات ناحیه 4 با مدیر شعب بانک ملت استان گلستان هشتم دی‌ماه در ساختمان مدیریت شعب بانک ملت استان برگزار شد.

براساس این گزارش؛ بکرانی در این جلسه هم‌اندیشی که با حضور آقایان آخوندی مدیر شعب استان، مقصودلو معاون اعتباری منطقه، جمشیدی معاون اداره حقوقی، مرعشی رئیس اداره عملیات ناحیه4 و علاالدین رئیس دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد؛ ضمن تقدیر و تشکر در حمایت و همدلی مدیران بانک ملت برنامه‌های شرکت تا پایان سال را تشریح کرد.

وی درخصوص استفاده بهینه از ظرفیت و پتانسیل شرکت و مدیریت زمان پیشنهاداتی درخصوص نحوه ارجاع پرونده، دریافت وصولی و پرونده‌های جاری استمهالی ارائه و قول مساعد داد شرکت تمام تلاش خود را در جهت تحقق اهداف برنامه عملیاتی بانک ملت استان را انجام خواهد داد.

محمد علاءالدین رئیس دفتر نمایندگی شرکت در استان نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد دفتر ارائه کرد.

بنابراین گزارش؛ آخوندی ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت درخصوص راهکارهای ارتقاء استان گلستان در ناحیه 4 بحث وصول نقدی را یکی از عوامل تأثیرگذار در این ناحیه دانست.

وی با توجه به جنس مطالبات استان، خواستار اقدامات حقوقی و ثبتی از طرف شرکت شد و در همین راستا ارجاع پرونده‌های خلع ید را در دستور کار قرار داد تا در اسرع وقت از طرف شرکت مورد پیگیری قرار گیرد.

براساس این گزارش؛ بکرانی در سفر به استان گلستان از دفتر نمایندگی شرکت در استان نیز بازدید کرد.

در این مراسم بازدید عملکرد فردی کارشناسان مورد بررسی قرار گرفت و راهکار و پیشنهادات لازم در این خصوص مطرح شد و  مقرر گردید صورت‌های مالی استان از طرف رئیس دفتر بررسی و برنامه‌های لازم در کاهش هزینه‌ها و مدیریت موارد لازم صورت گیرد تا ان‌شاءالله تا پایان سال شاهد عملکرد خوب دفتر باشیم.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم هریک از کارشناسان نقطه نظرات و پیشنهادات خود درخصوص برون رفت از مشکلات پیش رو را ارائه کردند.

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٣:٥٦ شماره خبر:٣٦٦٠ تعداد نمایش خبر:390

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: