مراسم قدردانی مدیر شعب بانک ملت استان خراسان رضوی از دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد

مراسم قدردانی مدیر شعب بانک ملت استان خراسان رضوی از دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد

مراسم قدردانی مدیر شعب بانک ملت استان خراسان رضوی از دفتر نمایندگی شرکت ششم دی‌ماه در سالن کنفرانس مدیریت شعب استان برگزار شد.

براساس این گزارش؛ در این جلسه که با هدف قدردانی از رییس و کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت در استان خراسان رضوی در مقطع آذرماه تشکیل شد؛ دهقان مدیرعملیات ناحیه دو ضمن تشکر از دعوت مدیریت شعب استان گزارشی از  عملکرد این دفتر ارائه داد و گفت: توانایی و عملکرد کارشناسان دفتر نمایندگی استان بسیار بالاست؛ بنابراین با برنامه‌ریزی قطعا به اهداف عالی در پایان سال خواهیم رسید.

محمدی رییس دفتر نمایندگی شرکت در استان نیز در ادامه گزارشی از آمارها و برنامه‌ریزی‌های هفتگی در مقطع پیش رو ارائه داد و برخی از اقدامات صورت گرفته بر روی پرونده‌های مهم استانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اسماعیلی مدیر شعب بانک ملت استان نیز در این جلسه از همکاران شرکت بابت عملکرد خوب آن‌ها که تاثیر بسزایی در تحقق اهداف برنامه عملیاتی استان داشت تشکر کرد و گفت: استان موفق به ثبت رکوردهای جدیدی در برنامه عملیاتی شده و باید در این مقطع برای تحقق اهداف پیش‌بینی شده برای ماه‌های پایانی سال برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد.

در ادامه صابر معاون اعتباری نیز وصول را نیروی محرکه سودآوری استان دانست و افزود: مطالبات مشکوک‌الوصول در بازگشت منابع به چرخه اقتصادی کمک و استان را به اهداف تعیین شده می‌رساند.

گفتنی است؛ در پایان جلسه اسماعیلی از عملکرد رییس و 5 نفر از کارشناسان برتر وصول با اهدا هدایایی قدردانی کرد.

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٢:٣٩ شماره خبر:٣٦٥٣ تعداد نمایش خبر:363

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: