«مسعود آرامفر» به عنوان رییس دفتر نمایندگی استان آذربایجان غربی منصوب شد

«مسعود آرامفر» به عنوان رییس دفتر نمایندگی استان آذربایجان غربی منصوب شد

طی حکمی از سوی سبزواری مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت، مسعود آرامفر به عنوان رئیس دفتر نمایندگی استان آذربایجان غربی منصوب شد.

بنابراین گزارش؛ محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 با حضور در دفتر نمایندگی شرکت با رییس و کارشناسان این دفتر دیدار و گفتگو کرد.

محمدی در این جلسه صمیمانه ضمن تبریک به آرامفر به عنوان رییس جدید دفتر نمایندگی شرکت در استان آذربایجان غربی از زحمات علیلو رییس سابق دفتر نیز قدردانی کرد.

همچنین در ادامه این جلسه درخصوص هدف‌گذاری‌‌های پیش‌بینی شده برای مقطع پایانی سال، آمار مطالبات و بررسی عملکرد مقطع 99/9/30 بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه کارشناسان دفتر مسائل مختلفی را مطرح و پیشنهادها و پاسخ‌هایی از سوی مدیر عملیات ناحیه 3 در جهت بهبود عملکرد ارائه شد.

براساس این گزارش؛ مراسم معارفه رئیس جدید دفتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه در استان آذربایجان غربی دوم دی‌ماه و با حضور آقایان مونسی مدیریت شعب بانک ملت استان، فتح اللهی معاون اعتباری، روسای حوزه‌ها و ادارات و همچنین محمدی مدیرعملیات ناحیه 3 در ساختمان سرپرستی بانک ملت استان برگزار شد.

آرامفر رئیس دفتر جدید نمایندگی شرکت در استان در این جلسه گفت: شرکت برای تعامل بیشتر و تحقق اهداف مشترک و نیل به کاهش مطالبات از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و امیدواریم موجبات رضایت و تامین خاطر مسئولین بانک فراهم شود.

مونسی مدیر شعب بانک ملت استان نیز در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مدیران و کارکنان شرکت طرح و اندیشه و ارزوی موفقیت برای مدیر جدید دفتر نمایندگی شرکت در استان آذربایجان غربی گفت: شرکت باید همانند مقطع شهریورماه با تلاش و کوشش خود به یاری بانک بشتابند و در تحقق هرچه بیشتر اهداف بانک همت گمارند.

مونسی تاکید کرد: باید تلاش کنیم در راستای انجام وظایف خود با حفظ و رعایت اخلاق اسلامی، شئونات اداری و قوانین جاری بانک میزان موفقیت‌مان را در کاهش مطالبات افزایش دهیم.

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩ زمان درج خبر:١١:١٦ شماره خبر:٣٦٥٠ تعداد نمایش خبر:316

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: