ناهیدی در جلسه هم‌اندیشی با مدیریت شعب بانک ملت استان هرمزگان:

تبادل اطلاعات و همکاری موثر از عوامل اصلی رسیدن به اهداف طرح‌ریزی شده است

تبادل اطلاعات و همکاری موثر از عوامل اصلی رسیدن به اهداف طرح‌ریزی شده است

نشست هم‌اندیشی ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه با کریمی مدیر شعب بانک ملت استان هرمزگان برگزار شد.

براساس این گزارش؛ ناهیدی در این جلسه هم‌اندیشی که با حضور آقایان کریمی، طبسی معاون اعتباری مدیریت شعب بانک ملت استان، علیزاده معاون عملیات، بکرانی مدیر عملیات ناحیه 4 و عامری رییس دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد؛ با ابراز خرسندی از حضور در شرکت طرح واندیشه به بیان ضرورت تعامل و همفکری و تبادل اطلاعات فی مابین بانک و شرکت پرداخت و اظهار داشت: یکی از عوامل اصلی در رسیدن به اهداف طرح‌ریزی شده تبادل اطلاعات و همکاری موثر است.

همچنین علیزاده نیز در ادامه این جلسه گفت: کلیه کارکنان در شرکت طرح واندیشه نسبت به تعامل در بانک ملت از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد و برنامه‌ریزی در این خصوص به کلیه دفاتر ابلاغ شده است.

بکرانی و عامری نیز درخصوص اهداف شرکت در مقطع پیش رو، پیگری پرونده‌های مطالباتی توسط کارشناسان حقوقی، تلاش جهت کاهش مطالبات بانکی و ایجاد ارتباط و تعامل با مدیرت بانک و شعب نقطه نظرات خود را بیان کردند.

کریمی نیز در پایان با اعلام رضایت از سعی و تلاش کارکنان شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت، همدلی، هماهنگی، همکاری و تلاش مضاعف فیمابین شرکت و بانک را از مهمترین برنامه‌ها جهت نیل به اهداف مشترک دانست.

بازدید ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت از دفتر نمایندگی در استان هرمزگان

ناهیدی عضو هیات مدیره شرکت به همراه آقایان علیزاده معاون عملیات شرکت و بکرانی مدیر عملیات ناحیه 4 از دفتر نمایندگی شرکت در استان هرمزگان بازدید کرد.

براساس این گزارش؛ ناهیدی در این جلسه به بیان اهداف شرکت پرداخت و گفت: باید همه در راستای اهداف برنامه‌ریزی شده شرکت تلاش و کوشش نماییم.

علیزاده نیز ضمن قدردانی از تلاش موثر و مستمر کارکنان فعالیت بیشتر و ارتقای سطح وصول مطالبات بانک ملت را خواستار شد.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه از سرکار خانم تجاره به پاس زحمات مستمر درخصوص پیگیری مطالبات استانی تقدیر به عمل آمد.  

تاریخ درج خبر:شنبه ١٣ دی ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٠:٥٨ شماره خبر:٣٥٩٣ تعداد نمایش خبر:312

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: