روسای ادارات مناطق ناحیه یک تغییر کرد

روسای ادارات مناطق ناحیه یک تغییر کرد

جلسه معارفه روسای جدید ادارات مناطق ناحیه یک به ریاست علیزاده معاون عملیات شرکت بیستم آبان‌ماه در سالن کنفرانس ساختمان شماره یک برگزار شد.

براساس این گزارش؛ علیزاده در ابتدای این جلسه با اشاره به عملکرد بسیار خوب ناحیه یک در مقطع شهریورماه از زحمات همکاران قدردانی کرد.

وی گفت: با توجه به اینکه بیش از 60 درصد مطالبات بانک ملت مربوط به ناحیه یک است انتظار ما از همکاران این ناحیه بسیار زیاد است و امیدواریم با تغییرات صورت گرفته شاهد تلاش‌های هرچه بیشتر همکاران ناحیه یک باشیم.

علیزاده ادامه داد: پیشنهاد نواحی مستقل و مرکز ناحیه 1 را از ابتدای حضورم در شرکت مطرح کردم که در نهایت با مشورت همکاران به این نتیجه رسیدیم تا هرچه زودتر ادغام این ناحیه صورت گیرد.

بنابراین گزارش؛ خادم مدیر عملیات ناحیه 1 نیز در ادامه این جلسه گفت: با دستور و حمایت جناب آقای علیزاده توانستیم ادغام نواحی 1 را به سرانجام برسانیم و امیدواریم بتوانیم در بازه زمانی 99/10/30 و سالی مالی شرکت در کاهش مطالبات بانک ملت رکورد جدیدی را در این ناحیه به ثبت رسانده و ناحیه یک را هرچه بهتر و بیشتر سودده شود.

وی افزود: با احکام و ادغام‌های جدید صورت گرفته در ناحیه 1 ما باید بیش از گذشته جوابگو باشیم و قطعا با تشریک مساعی می‌توانیم اقدامات بهتری را در این ناحیه شاهد باشیم و این مساله نیز فقط در عمل مشخص خواهد شد.

براساس این گزارش؛ در پایان این جلسه حکم انتصاب آقایان زرتابی به عنوان رییس اداره عملیات منطقه 1، خزلی رییس اداره عملیات منطقه 2، ابوطالبی رییس اداره عملیات منطقه 3، قورچیان رییس اداره عملیات منطقه 4، گنج پرور رییس اداره عملیات منطقه 5، رضایی مسئول دایره خلع ید، اکبرزاده رییس اداره پیگیری ناحیه 1، اکبری رییس اداره پیگیری معاونت عملیات و سمیع شمس رییس اداره ذینفع واحد در حضور معاون عملیات شرکت از سوی خادم به آنها اهدا شد.

          

         

          

             

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٤:١٩ شماره خبر:٣٠٠٣ تعداد نمایش خبر:751

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: