مدیرعامل بانک ملت در مجمع داخلی بانک:

برنامه عملیاتی بانک ملت به بلوغ رسیده است

برنامه عملیاتی بانک ملت به بلوغ رسیده است

مجمع اصلی بانک برای بررسی عملکرد برنامه عملیاتی منتهی به پایان شهریورماه ۹۹به ریاست مدیرعامل و با حضور اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران امور، مشاوران عالی مدیرعامل، تعدادی از روسای ادارات کل و مدیران عامل شرکت‌های به پرداخت ملت، طرح و اندیشه بهساز ملت و ماد برپا شد و پس از بررسی عملکرد نواحی، تکالیفی برای مقطع بعدی تعیین و ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی در این جلسه با تبریک میلاد پیامبر خاتم(ص) و هفته وحدت اظهار داشت: برنامه عملیاتی به حدی از بلوغ رسیده است که می‌توان گفت با دستیابی به اهداف در شاخص‌ها، اثرات آن را می‌توان در سودآوری بانک نیز مشاهده کرد.

وی افزود: تا پیش از مناطق در بسیاری از شاخص‌ها سبز بودند ولی کل بانک سودآور نبود ولی با هدفگذاری‌های انجام شده، تعیین شاخص‌ها و ارتباط شاخص‌ها با هم، پس از مدت‌ها، تحولی در برنامه عملیاتی انجام شد.

دکتر بیگدلی با بیان این نکته که میزان دستیابی همه مدیریت‌های شعب در پایان شهریورماه، بالای ۱۰۰ درصد است، این موضوع را توفیقی بزرگ برای بانک دانست و بابت این موفقیت از تمامی مدیران و کارکنان قدردانی کرد.

وی برنامه عملیاتی را وسیله‌ای برای رسیدن به هدف اصلی بانک یعنی سودآوری ذکر کرد و ادامه داد: اهداف این برنامه پس از سررسید، به هیچ وجه نباید دچار تغییر شود و هرگونه دستکاری در اهداف پس از سررسید، اقدامی کاملا غیرحرفه‌ای محسوب می‌شود.

دکتر بیگدلی با اشاره به کاهش ۳.۷ درصدی قیمت بهره‌ای پول در بانک ملت از سال ۹۶تاکنون، این رقم را در پایان شهریورماه، ۱۰ درصد خواند و گفت: قیمت تمام شده پول در بانک نیز از ۱۸.۲ درصد به ۱۳.۸ درصد رسیده است که این کاهش‌ها اقدامی ارزشمند و مهم ارزیابی می‌شود و باید مراقبت کرد که این شرایط حفظ شود.

وی با تاکید بر لزوم تعیین استاندارد قیمت بهره‌ای و قیمت تمام شده پول برای نواحی تصریح کرد: اگر ناحیه‌ای به این هدف دست پیدا کرد دیگر نباید برای مقاطع بعدی برای آن ناحیه، هدف تغییر کند.

وی تاکید کرد: بخش مالی بانک با همکاری معاونان اجرایی باید برای جذب سپرده‌های بلندمدت، برنامه تدوین و هرچه سریع‌تر برای تصویب به هیات مدیره ارائه کند تا مدیریت‌های شعب، طبق آن برنامه حرکت و نسبت به جذب منابع بلندمدت اقدام کنند.

دکتر بیگدلی، رشد ۵۰ درصدی منابع چهار سپرده را در پایان شهریورماه امسال، بی‌سابقه خواند و اظهار داشت: این موفقیت ناشی از عملکرد فوق‌العاده کارکنان است که باید آن را ارج نهاد.

به گفته وی، بانک ملت در ۶ماهه، سهم بازار خود را در منابع چهارسپرده، دو درصد افزایش داده که کاری سخت و دشوار بوده که با همت کارکنان، جامه عمل پوشیده است.

وی با قدردانی از کارکنان بابت ثبت کارنامه‌ای درخشان در پایان شش ماهه، نتایج برنامه عملیاتی را نتایجی مطلوب خواند و اظهار امیدواری کرد که این نتایج در پایان سال جاری نیز تکرار شود.

دکتر بیگدلی همچنین خواستار پیگیری هرچه جدی تکالیف مجمع برای نواحی و مدیریت‌های شعب تا رسیدن به مرحله اجرا شد.

در این جلسه با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره از برترین‌های برنامه عملیاتی در سطح نواحی، مدیریت های امور و نواحی تجلیل شد.

بر این اساس، مجید ابراهیمی معاون مدیرعامل در امور ناحیه چهار، مسعود اصلان آبادی مدیر امور ناحیه چهار و مرادی، میر و کیوانی مدیران شعب استان‌های کرمان، سمنان و یزد به دلیل کسب رتبه‌های برتر در دستیابی به اهداف برنامه عملیاتی در بین نواحی و مدیریت‌های شعب، لوح سپاس و هدایای خود را از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، دریافت کردند.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ١٩ آبان ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٢:١٧ شماره خبر:٢٩٨٣ تعداد نمایش خبر:273

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: