معاون عملیات شرکت با مدیر شعب بانک ملت استان قزوین دیدار کرد

معاون عملیات شرکت با مدیر شعب بانک ملت استان قزوین دیدار کرد

نشست هم‌اندیشی مددی مدیر شعب بانک ملت استان قزوین با علیزاده معاون عملیات شرکت یکشنبه یازدهم آبان‌ماه در مدیریت شعب بانک ملت استان قزوین برگزار شد.

براساس این گزارش؛ در این نشست صمیمانه که با حضور آقایان صادق طالمی معاون اعتباری، امینی معاون اداری-مالی، علیزاده معاون عملیات شرکت، محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 و الموتی فرد رییس دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد بر اجرای موثر برنامه عملیاتی تاکید و درخصوص اهداف مقطع آذرماه 99 بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه همچنین ضمن رضایتمندی مدیر منطقه از عملکرد دفتر نمایندگی و کاهش مطالبات در مقطع شهریورماه، درباره پرونده‌شرکت فولاد قزوین و شرکت پارس آرمان شفق تبادل نظر و قرار شد درصورت برطرف شدن حکم توقف دادگاه و وثایق رهنی از سوی کمیته خاص شرکت به صورت ویژه صورت گیرد.

بنابراین گزارش؛ علیزاده معاون عملیات شرکت همچنین از دفتر نمایندگی شرکت در استان قزوین نیز بازدید کرد.

علیزاده در این سفر استانی که محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 نیز وی را همراهی می‌کرد با حضور در دفتر نمایندگی استان قزوین، با رئیس و کارشناسان این دفتر دیدار و گفتگو کرد.

تاکید علیزاده بر تعامل و همکاری بیش از پیش با شعب استان

معاون عملیات شرکت ضمن قدردانی از همه همکاران درخصوص تلاش‌های صورت گرفته در نیمه اول سال، خواستار تعامل و همکاری بیش از پیش با شعب استان شد.

براساس این گزارش، وی افزود: کارشناسان باید همانند گذشته با حس مسئولیت جهت رسیدن به اهداف تعیین شده و حفظ بقای شرکت، اقدامات لازم را انجام دهند.

محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 نیز در ادامه این جلسه، به تحقق صددرصدی هدف‌گذاری در دو مقطع خرداد و شهریورماه اشاره و بر عملکرد خوب دفتر نمایندگی در  6 ماهه اول سال 99 تاکید کرد.

وی در ادامه افزود: با عنایت به انتظارات بانک در کاهش مطالبات در سرفصل مشکوک‌الوصول، کارشناسان بایستی به دنبال ابزار جدید در مذاکره و پیگیری پرونده‌ها در مقطع جدید بصورت مداوم باشند.

بنابراین گزارش، الموتی فرد رئیس دفتر نمایندگی استان قزوین نیز در ادامه این نشست، ضمن خیرمقدم به معاون عملیات شرکت و مدیر عملیات ناحیه 3 با ارائه گزارشی از عملکرد استان در شش ماهه اول سال از همه همکاران به جهت تلاش‌های بی‌وقفه در شعب قدردانی و از همکاران خواست در جهت کاهش مطالبات و منفی ماندن شعب اهتمام ویژه داشته باشند.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه کارشناسان دفتر مسائل مختلفی را مطرح و پیشنهادها و پاسخ‌هایی از سوی مدیر عملیات ناحیه 3 در جهت بهبود عملکرد ارائه شد.

تاریخ درج خبر:شنبه ١٧ آبان ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٤:١١ شماره خبر:٢٩٤٥ تعداد نمایش خبر:337

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: