رییس هیات مدیره در مجمع داخلی ناحیه چهار:

موفقیت‌های به دست آمده نباید ما را دچار غرور کند

موفقیت‌های به دست آمده نباید ما را دچار غرور کند

مجمع داخلی ناحیه چهار برای بررسی عملکرد برنامه عملیاتی مدیریت‌های شعب این ناحیه به ریاست محمدتقی صمدی رییس هیات مدیره بانک، برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در این مجمع که با ترکیب محمدتقی صمدی به عنوان رییس، مجید ابراهیمی و مجتبی کحالی معاونان مدیرعامل، مسعود اصلان آبادی، هادی سپانلو و فرشاد جهاندیده مدیران امور به عنوان اعضای هیات رییسه برگزار شد، عملکرد مدیریت های شعب در دستیابی به اهداف برنامه عملیاتی در مقطع پایان شهریورماه امسال مورد بررسی قرار گرفت و تکالیفی از سوی هیات رییسه تعیین و به مدیران شعب ناحیه ابلاغ شد.

رییس هیات مدیره بانک در این جلسه، از تمامی کارکنان و مدیران ناحیه ۴ به دلیل ثبت عملکردی درخشان در شش ماهه اول سال جاری قدردانی کرد و کسب مقام نخست توسط ناحیه ۴ در بین نواحی بانک را به آنان تبریک گفت.

وی با تاکید بر این نکته که ناحیه ۴ در بسیاری از شاخص‌های برنامه عملیاتی در نیمه اول سال جاری به اهداف مورد نظر و حتی بالاتر از آنها دست یافته، ادامه داد: قطعا این موفقیت‌ها اتفاقی نیست و نتیجه تلاش، پشتکار و همدلی کارکنان و برنامه‌ریزی دقیق مدیران این ناحیه است.

صمدی با اشاره به اینکه کسب مقام نخست توسط ناحیه ۴ در بین نواحی بانک کار بسیار سختی است، تصریح کرد: حفظ این رتبه قطعا دشوارتر به نظر می‌رسد و اگر ناحیه ۴ بتواند در نیمه دوم سال هم همین مقام را حفظ کند آن وقت می‌توان مطمئن شد که این موفقیت اتفاقی نبوده.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه عملکرد کلی بانک در سال جاری بسیار خوب بوده و ما در اکثر شاخص‌ها رشد داشته‌ایم که از آن جمله می‌توان به رشد ۶۹ درصدی منابع، رشد ۷۹ درصدی مصارف و همچنین سودآوری بالای بانک اشاره کرد که این موفقیت‌ها حاصل نمی‌شد مگر با رهبری و برنامه‌ریزی خردمندانه‌ای که در مجموعه مدیریتی و همکاری و همدلی که در بین کارکنان بانک وجود دارد.

وی با تاکید به اینکه بانک ملت همواره در چند سال اخیر حرکت رو به جلو داشته، بیان کرد: اگر همین روند در طی شش ماهه دوم سال جاری نیز ادامه داشته باشد می‌توان پیش‌بینی کرد بانک ملت به عملکرد درخشانی در پایان سال ۱۳۹۹دست خواهد یافت.

مجید ابراهیمی، معاون مدیرعامل در امور ناحیه چهار نیز در سخنانی با اشاره به تغییرات مدیریتی سال جاری در  ناحیه چهار، گفت: علیرغم  همه گیر شدن بیماری کرونا در کشور تیم مدیریتی ناحیه چهار توانست به طور میانگین در هرماه از یکی از مدیریت‌های شعب ناحیه بازدید نموده و در جلسات مختلف این مدیریت شعب شرکت نماید.

تاریخ درج خبر:شنبه ١٧ آبان ١٣٩٩ زمان درج خبر:٠٨:١٥ شماره خبر:٢٩٢٨ تعداد نمایش خبر:339

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: