اسکندری در مجمع ناحیه سه تاکید کرد:

اهتمام ویژه تمام کارکنان بانک ملت به برنامه عملیاتی

اهتمام ویژه تمام کارکنان بانک ملت به برنامه عملیاتی

مجمع داخلی ناحیه سه برای بررسی عملکرد برنامه عملیاتی مدیریت‌های شعب این ناحیه به ریاست بهمن اسکندری نایب رییس هیات مدیره بانک، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در این مجمع که با ترکیب بهمن اسکندری به عنوان رییس، محسن خوارزمی و مجتبی کحالی معاونان مدیرعامل، احمد مرادی، هادی سپانلو و فرشاد جهاندیده مدیران امور به عنوان اعضای هیات رییسه برگزار شد، عملکرد مدیریت‌های شعب در دستیابی به اهداف برنامه عملیاتی در مقطع پایان شهریورماه امسال مورد بررسی قرار گرفت و تکالیفی از سوی هیات رییسه تعیین و به مدیران شعب ناحیه ابلاغ شد.

بهمن اسکندری در این جلسه، از تمامی کارکنان و مدیران ناحیه سه با توجه به تلاش بی‌وقفه در شش ماهه اول سال جاری قدردانی و عملکرد این ناحیه را در اکثر شاخص‌های برنامه عملیاتی مثبت ارزیابی کرد.

وی با بیان اینکه عملکرد کلی بانک در مقطع پایان شهریور ماه سال جاری بسیار خوب بوده است، تاکید کرد: بانک ملت در شش ماهه نخست سال  ۱۳۹۹ به واسطه تلاش و همکاری تمامی کارکنان بانک و در سایه مدیریت مدبرانه مدیر عامل و سیاست‌گذاری هیات مدیره بانک توانسته در شاخص‌های مختلف به نتایج درخشان و تحسین برانگیزی دست یابد.

اسکندری با اشاره به اینکه حفظ رتبه و ارتقا عملکرد بانک در شش ماهه دوم سال جاری کار دشوارتری است، ادامه داد: برای رسیدن به این هدف باید همه دست به دست دهیم و بیشتر و سخت‌تر کار کنیم تا بانک بتواند با موفقیت، سال ۹۹را به پایان رساند.

وی خاطرنشان کرد: ناحیه سه نیز یکی از ناحیه‌های تاثیرگذار بانک محسوب می‌شود که خوشبختانه با عملکرد خوب و با ۱۲۷درصد دستیابی به اهداف برنامه عملیاتی توانسته در جایگاه دوم در بین نواحی بانک قرار گیرد و سهم بسزایی در موفقیت کلی بانک داشته باشد.

این عضو هیات مدیره بانک کسب رتبه دوم توسط ناحیه سه را نشان دهنده ظرفیت‌های بالای این ناحیه دانست و تصریح کرد: ناحیه سه می‌تواند با تلاش بیشتر در شش ماهه دوم سال جایگاه خود را ارتقا داده و سهم خود را در موفقیت‌های کلی بانک افزایش دهد.

وی با تاکید بر اینکه برنامه عملیاتی در دستیابی بانک ملت به موفقیت‌های مختلف بسیار حایز اهمیت است، گفت: وقتی مجموعه‌ای مثل بانک ملت یک برنامه را به صورت متمادی و در طول ۱۵سال و در نسخه‌های مختلف و تکمیل شده اجرا می‌کند نشان دهنده آن است که این برنامه در موفقیت بانک بسیار تاثیرگذار بوده و همواره یک مسیر و چشم انداز درست را به ما نشان داده و به همین دلیل است که همه ما باید توجه ویژه‌ای به برنامه عملیاتی داشته باشیم و در چهارچوب اهداف و مسیر آن حرکت کنیم.

اسکندری در ادامه خواستار اهتمام ویژه تمام کارکنان به برنامه عملیاتی شد و گفت: کارکنان جدید بانک نیز که در سال‌های اخیر جذب بانک شده‌اند ضرورت دارد با این برنامه به صورت کامل آشنا شوند و در صورت نیاز دوره‌های آموزشی برای این گروه از سوی حوزه سرمایه انسانی بانک برگزار شود.

این عضو هیات مدیره با اشاره به اینکه بانک در شش ماهه دوم سال باید پرتلاش تر پیش برود، گفت: اهداف برنامه عملیاتی در شش ماهه دوم سال با توجه به انتظارات مدیریت عالی و ذینفعان مختلف بانک و همچنین شرایط نقدینگی در کشور متفاوت خواهد بود بنابراین همه ما باید مجهز به ابزارها و سیاست‌های برتر و جامع‌تری در جذب منابع پایدار و فراهم نمودن تناسب مطلوب در مجموع منابع بانک شویم و نهایتاً به اهداف برنامه عملیاتی دست یابیم.

وی رعایت بهداشت اعتباری را در شرایط کنونی بسیار مهم دانست و ادامه داد: باید سیاستهای اعتباری بانک به صورتی باشد تا امکان خطا و سوء استفاده را به حداقل ممکن برساند و این موضوع تنها با رعایت دقیق اصول فنی و تخصصی و ابلاغ سیاست‌های اعتباری به روز و دقیق به سطح شبکه بانک امکان‌پذیر است.

محسن خوارزمی، معاون مدیرعامل در امور ناحیه سه نیز در سخنانی با قدردانی از مدیریت عالی بانک به خاطر تدوین استراتژی‌های دقیق و مناسب، گفت: این استراتژی‌ها و سیاست‌ها باعث مشخص شدن مسیر دستیابی به اهداف و رقابتی‌تر شدن فضای داخلی بانک شده است.

تاریخ درج خبر:شنبه ١٧ آبان ١٣٩٩ زمان درج خبر:٠٨:١٠ شماره خبر:٢٩٢٧ تعداد نمایش خبر:257

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: