مدیر شعب بانک ملت استان سیستان و بلوچستان:

کارشناسان بر کاهش مطالبات خرد و قرض‌الحسنه تمرکز کنند

کارشناسان بر کاهش مطالبات خرد و قرض‌الحسنه تمرکز کنند

نشست هم‌اندیشی مدیریت شعب بانک ملت استان سیستان و بلوچستان با دفتر نمایندگی شرکت با حضور حسن درویشی مدیر شعب بانک ملت استان برگزار شد.

براساس این گزارش؛ این نشست هفتم آبان‌ماه 99 در دفتر نمایندگی شرکت در زاهدان و با حضور آقایان حسن اکبری معاون اعتباری منطقه، هادی شاهبیکی رئیس اعتبارات منطقه، سید مازیار میرحسینی رئیس دفتر و کارشناسان این دفتر نمایندگی برگزار شد.

بنابراین گزارش؛ درویشی مدیر شعب بانک ملت استان از عملکرد همکاران دفتر نمایندگی شرکت در شهریورماه با توجه به کمبود نیرو قدردانی کرد و بر ضرورت تمرکز کارشناسان بر کلیه سرفصل‌های مطالباتی شعب استان به خصوص پرونده‌های خرد و قرض‌الحسنه تاکید کرد.

وی ادامه داد: کمبود نیرو موجب مشکلات عدیده‌ای در روند وصول مطالبات استان شده که امیدواریم با توجه به زمان باقیمانده به جهت حفظ تعامل فی مابین شرکت و بانک این مشکل هرچه سریع‌تر مرتفع گردد.

درویشی تاکید کرد: با توجه به حجم زیاد مطالبات قرض‌الحسنه و تعدد پرونده‌های خرد، این امر مانع تحقق کامل اهداف برنامه عملیاتی می‌شود که لازمه موفقیت در این عرصه نیز وجود نیروی انسانی و عملیات اجرایی و میدانی است. امیدوارم با توجه به توانایی که از پرسنل شرکت طرح و اندیشه سراغ دارم شاهد کاهش چشمگیر مطالبات قرض‌الحسنه و زیر دو میلیارد ریال در مقطع آذرماه باشیم.

براساس این گزارش؛ میرحسینی رئیس دفتر نمایندگی شرکت در استان نیز ضمن قدردانی از حضور مدیر شعب بانک ملت استان در این دفتر؛ گزارشی از عملکرد کارشناسان وصول در مقطع شهریورماه ارائه کرد.

گفتنی است؛ در این جلسه مقرر شد کارشناسان دفتر نهایت تلاش خود را جهت منفی کردن مطالبات شعب مثبت در مقطع آذرماه به کار گیرند.

تاریخ درج خبر:شنبه ١٧ آبان ١٣٩٩ زمان درج خبر:٠٧:٥٣ شماره خبر:٢٩٢٥ تعداد نمایش خبر:285

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: