مدیر شعب بانک ملت خراسان جنوبی خواستار شد:

پیگیری همه‌جانبه کارشناسان شرکت در کاهش مطالبات مشکوک‌الوصول و معوق کارت‌های اعتباری

پیگیری همه‌جانبه کارشناسان شرکت در کاهش مطالبات مشکوک‌الوصول و معوق کارت‌های اعتباری

نشست هم‌اندیشی مدیریت شعب بانک ملت استان خراسان جنوبی با دفتر نمایندگی شرکت با حضور سیامک لسانی مدیر شعب استان برگزار شد.

براساس این گزارش؛ این نشست که 12 مهرماه 99 در مدیریت شعب بانک ملت استان خراسان جنوبی و با حضور آقایان محمدرضا زرگری معاونت اعتباری، روح‌الله یکه دهقان مدیر عملیات ناحیه 4 و اسماء ظُهَر سرپرست دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد، بر همدلی و تعامل بیشتر بانک و شرکت طرح و اندیشه تاکید شد.

لسانی مدیر شعب استان ضمن ابراز خرسندی از حضور دهقان مدیرعملیات ناحیه 4 در این جلسه، شرکت طرح و اندیشه را از شرکت‌های تابعه، تاثیرگذار و بازوی توانمند بانک ملت دانست و حمایت همه‌جانبه خود را با تعاملات دوطرفه از این شرکت در استان اعلام کرد.

وی گزارشی از آخرین وضعیت مطالبات استان را ارائه و با تشکر از عملکرد شرکت در مقطع شهریورماه، خواستار پیگیری همه‌جانبه از طرف کارشناسان شرکت در طی مقاطع آینده و کاهش مطالبات مشکوک‌الوصول و معوق خصوصا در کارت‌های اعتباری برای پایان مقطع آذر و برنامه‌ریزی برای مقطع پایان سال شد.

بنابراین گزارش، یکه‌دهقان نیز در ادامه این جلسه ضمن تبریک انتصاب لسانی به عنوان مدیریت شعب بانک ملت استان برای وی از خداوند متعال آرزوی توفیق روزافزون، سلامتی و بهروزی کرد.

وی در ادامه گزارشی از عملکرد دفتر خراسان جنوبی در6 ماهه گذشته و خدمات شرکت در مقاطع بعدی ارائه و برای هرگونه همکاری با مدیریت شعب این استان در راستای دستیابی به اهداف تعیین شده در برنامه عملیاتی بانک، اعلام آمادگی کرد.

گفتنی است؛ ظهر سرپرست دفتر نمایندگی شرکت نیز در این جلسه گزارشی درخصوص عملکرد کارشناسان وصول دفتر نمایندگی ارائه داد.

در پایان طی حکمی از سوی سبزواری مدیرعامل شرکت، اسماء ظهر به عنوان رئیس دفتر نمایندگی استان خراسان جنوبی منصوب شد.

تاریخ درج خبر:شنبه ٣ آبان ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٠:٠٥ شماره خبر:٢٨١٧ تعداد نمایش خبر:550

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: