معاون اعتباری بانک ملت استان گیلان:

شرکت طرح و اندیشه تاثیر مستقیمی بر سودآوری بانک ملت دارد

شرکت طرح و اندیشه تاثیر مستقیمی بر سودآوری بانک ملت دارد

نشست هم‌اندیشی فردانش معاون اعتباری بانک ملت استان گیلان با حضور آقایان فکوری رئیس اداره حقوقی استان، نایمشک کارشناس اعتباری، پورامین رئیس دفتر نمایندگی استان گیلان و تمامی پرسنل نهم مهرماه در دفتر نمایندگی شرکت در استان برگزار شد.

براساس این گزارش؛ فکوری رئیس اداره حقوقی بانک ملت استان گیلان ضمن تشکر از همکاران شرکت و رضایتمندی از دفتر علی‌الخصوص در مقطع شهریورماه خواستار ادامه این روند در ماه‌های آتی جهت پیشبرد هرچه بهتر اهداف شد.

وی در ادامه بر تعامل، نظارت و کنترل بیشتر در کاهش مطالبات تاکید کرد و انتظارات امور شعب از شرکت را تبیین کرد.

بنابراین گزارش؛ فردانش معاون اعتباری استان نیز در ادامه ضمن قدردانی از پورامین رئیس دفتر نمایندگی استان، پیام جوکار مدیر شعب بانک ملت استان گیلان را جهت تشکر از زحمات و تلاش‌های کارشناسان این دفتر در مقطع شهریورماه و تداوم فعالیت‌های مستمر در راستای کاهش مطالبات ابلاغ کرد.

فردانش تاکید کرد: وصول مطالبات کار سخت و حساسی است و نیاز به آموزش و آگاهی دارد، وصول نقد و آزادسازی ذخایر مطالبات بانک باعث سودآوری بانک شده و شرکت طرح و اندیشه تاثیر مستقیمی بر این موضوع مهم دارد.

وی افزود: کارشناسان همانند گذشته با حس مسئولیت جهت رسیدن به اهداف تعیین شده اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین کارشناسان اطلاعیه‌های بانک را مطالعه و از آنها در جهت کاهش مطالبات استفاده کنند.

بنابراین گزارش؛ پورامین رئیس دفتر نمایندگی استان ضمن خوش آمدگویی به مهمانان با ارائه گزارشی از عملکرد استان در شش ماهه اول سال، از همه همکاران به جهت تلاش بی‌وقفه در شعب قدردانی کرد و از همکاران خواست در جهت کاهش مطالبات و منفی ماندن شعبات اهتمام ویژه داشته باشند.

گفتنی است؛ در پایان جلسه با توجه به طرح 20-20 که در مقطع شهریورماه از سوی مدیریت شعب استان گیلان برای کارشناسان شرکت ارائه شد، به 6 نفر از کارشناسان برتر جوایزی اهدا و از بقیه کارکنان نیز تقدیر شد.

تاریخ درج خبر:شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٣:٥٠ شماره خبر:٢٧٤٧ تعداد نمایش خبر:743

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: