مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید اداره عملیات کمیته خاص برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید اداره عملیات کمیته خاص برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مرتضی عسگری رئیس سابق اداره عملیات کمیته خاص و کامران محسنی‌نیا رئیس جدید این اداره صبح روز دهم تیرماه به ریاست علیزاده معاون کل عملیات شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ علیزاده در ابتدای این جلسه گفت: از زحمات عسگری در اداره عملیات کمیته خاص طی دوسال گذشته قدردانی می‌کنم و امیدوارم بتوانیم همچنان مانند گذشته از تجربیات ایشان در شرکت طرح و اندیشه استفاده کنیم.

وی افزود: از همکاران این اداره می‌خواهم که با محسنی‌نیا رئیس جدید اداره عملیات کمیته خاص همکاری و تعامل مستحکم داشته و در تداوم موفقیت‌های این اداره و در نتیجه شرکت گام بردارید.

بنابراین گزارش؛ در ادامه این جلسه عسگری رئیس سابق اداره عملیات کمیته خاص ضمن تبریک و آروزی توفیق برای محسنی نیا در پست جدید سازمانی گفت: از زحمات همکاران متعصب، پرتلاش و خدوم این کمیته از زمان تاسیس تاکنون قدردانی می‌کنم و اذعان دارم تمامی دستاوردها و موفقیت‌های ما مرهون زحمات تک تک شما بوده و هست.

وی ادامه داد: اداره عملیات کمیته خاص از بدو راه‌اندازی تاکنون در راستای اهداف سازمانی شرکت و بانک در امر وصول مطالبات بسیار تاثیرگذار بوده و امیدوارم در ادامه این مسیر همچنان مانند گذشته استوار و ثابت قدم باشد.

به گزارش روابط عمومی؛ کامران محسنی‌نیا رئیس جدید اداره عملیات کمیته خاص نیز در ادامه گفت: از خداوند منان سپاسگزارم که فرصت توفیق خدمت دوباره‌ای را در شرکت به بنده عطا کرد تا بتوانم به عنوان یک سرباز در امر وصول مطالبات در خدمت شما باشم.

وی خاطرنشان کرد: از زحمات عسگری به عنوان سکاندار سابق این مجموعه نیز قدردانی می‌کنم و امیدوارم بتوانیم از تجربیات ایشان همچون گذشته برخوردار بوده و تعامل و همکاری داشته باشیم.

براساس این گزارش؛ مدیران عملیات نواحی 4 گانه نیز در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات عسگری برای محسنی‌نیا رئیس جدید اداره عملیات کمیته خاص آروزی موفقیت و بهروزی کردند.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم علیزاده معاون کل عملیات شرکت حکم انتصاب کامران محسنی‌نیا را به وی اهدا کرد.

تاریخ درج خبر:سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٣:٢٣ شماره خبر:٢٦١٨ تعداد نمایش خبر:552

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: