مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید دفتر نمایندگی شرکت در استان گیلان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید دفتر نمایندگی شرکت در استان گیلان برگزار شد

جلسه تکریم و معارفه رییس سابق و جدید دفتر نمایندگی شرکت در استان گیلان سوم تیرماه در دفتر مرکزی شرکت در این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ این جلسه با حضور آقایان جوکار مدیر شعب بانک ملت استان گیلان، فردانش معاون اعتباری، فکوری رئیس اداره حقوقی مدیریت شعب استان، علیزاده معاون کل عملیات شرکت، محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 و پور امین رئیس جدید دفتر نمایندگی شرکت در استان گیلان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جوکار مدیر شعب بانک ملت استان گیلان ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت در استان و تقدیر از عملکرد همتی رییس سابق دفتر نمایندگی شرکت برای وی آرزوی سلامتی و موفقیت کرد و شرکت را یکی از بازوان بانک در به جریان درآوردن سرمایه‌های راکد بانک که همانا وصول مطالبات بانک است، دانست.

براساس این گزارش؛ علیزاده معاون کل عملیات شرکت نیز در ادامه گفت: دفتر نمایندگی استان گیلان بهترین نمایندگی در ناحیه شرکت است؛ بنابراین از عملکرد خوب همتی طی یک دهه تلاش مستمر و شبانه‌روزی در جهت پیشبرد اهداف بانک و شرکت قدردانی می‌کنم.

وی در این جلسه به تحلیل آمار مطالبات استان پرداخت و ضمن تاکید بر منفی شدن مطالبات شعبه‌های مثبت، افزود: آمار مطالبات شعب برای شرکت بسیار حائز اهمیت است بنابراین علاوه بر کاهش مطالبات، شعب منفی را با برنامه‌ریزی دقیق مدیریت کرده و بر حفظ منفی بودن آنها اهتمام ورزند.

معاون کل عملیات شرکت گفت: کارشناسان کمیته خاص باید رابطه محکم و خوبی با اداره حقوقی مدیریت شعب منطقه داشته باشند و برای تداوم ارتباط مستحکم و پایدار تلاش کنند.

بنابراین گزارش؛ در این جلسه همچنین مقرر شد کارشناسان بصورت هفتگی گزارش عملکرد خود را به دفتر و مدیریت شعب ارائه دهند.

به گزارش روابط عمومی؛ در ادامه محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 ضمن تشکر از عملکرد خوب همتی و همکاران جهت تلاش بی‌وقفه و کسب رتبه اول در ناحیه در سال 98 قدردانی کرد.

وی افزود: پرونده‌های حقوقی طبق درخواست مدیریت شعب پر رنگ‌تر از سابق انجام شود و کارشناسان همدل و همسو در رسیدن به اهداف بانک و شرکت گام بردارند.

بنابراین گزارش؛ در ادامه این جلسه همتی رییس سابق دفتر نمایندگی شرکت در رشت ضمن تقدیر از همه همکاران به جهت نتیجه خوب بدست آمده در پایان سال 98 به تشریح گزارشی درخصوص فعالیت شرکت و عملکرد کارشناسان پرداخت.

پور امین رییس جدید دفتر نمایندگی شرکت در استان گیلان نیز در ادامه این جلسه گفت: رسیدن به اهداف شرکت جز اصلی‌ترین برنامه‌های کاری این دفتر نمایندگی است، بنابراین همه همکاران باید در جهت رسیدن به اهداف تعیین شده تمام تلاش خود را بکار گیرند.

وی در پایان افزود: دوستی و همدلی در کار مهمترین عامل پیشرفت است و از همه همکاران می‌خواهم که در انجام دادن وظایف خود در چارچوب قوانین و دستورالعمل‌ها کوتاهی  ننمایند.

گفتنی است؛ در پایان جلسه با اهدای لوح تقدیر از همتی رییس سابق تقدیر و حکم انتصاب پورامین رییس جدید دفتر نمایندگی شرکت در این استان توسط علیزاده معاون کل عملیات شرکت به وی اهدا شد.

 

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٤:١٤ شماره خبر:٢٦١٧ تعداد نمایش خبر:515

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: