مدیر شعب بانک ملت استان قزوین تاکید کرد:

تلاش مضاعف شرکت طرح و اندیشه بر کاهش مطالبات بانک ملت

تلاش مضاعف شرکت طرح و اندیشه بر کاهش مطالبات بانک ملت

مددی مدیر شعب بانک ملت استان قزوین، دوم تیرماه به همراه آقایان طالمی معاون اعتباری، اسدی امینی معاون اداری مالی، سلطانی رئیس اداره اعتبارات، قاسمی تبار رئیس اداره حقوقی و مرادی رئیس واحد حراست با حضور در دفتر نمایندگی شرکت در استان قزوین، با مدیر عملیات ناحیه 3، رییس و کارشناسان این دفتر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ حمید مددی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد دفتر نمایندگی شرکت در سال 98 و 3 ماهه اول سال99 بر تاثیرگذاری بیش از پیش شرکت طرح و اندیشه در کاهش مطالبات بانک ملت تاکید کرد.

وی همچنین به اهداف بانک ملت استان تا پایان شهریورماه 99 اشاره و بر تمرکز کارشناسان مطالباتی شرکت در جهت تحقق اهداف پیش‌رو تاکید کرد.

براساس این گزارش؛ در ادامه این نشست صادق‌طالمی معاون اعتباری استان، آخرین وضعیت آماری مطالبات استان را ارائه و خواستار پیگیری مداوم از سوی کارشناسان شرکت در جهت کاهش مطالبات در پایان تیرماه شد.

وی به ارجاع آزمایشی پرونده‌های سررسیدگذشته به دفتر نمایندگی اشاره و مقرر شد در صورت کاهش چشمگیر مطالبات در این سرفصل، کلیه مطالبات سررسیدگذشته استان به شرکت ارجاع داده شود.

به گزارش روابط عمومی؛ محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 نیز در ادامه این جلسه، ضمن تشکر از حمایت‌های مدیر شعب منطقه، به خدمات شرکت در سال جدید اشاره و بر هرگونه همکاری با مدیریت شعب استان در راستای دستیابی به اهداف تعیین شده در برنامه عملیاتی بانک اعلام آمادگی کرد.

در این نشست الموتی فرد، رئیس دفتر نمایندگی شرکت نیز در این جلسه گزارشی درخصوص عملکرد کارشناسان وصول دفتر نمایندگی ارائه کرد.

بنابراین گزارش؛ اسدی امینی معاون مالی اداری استان به سخت بودن جنس کار وصول اشاره و در اولویت قرار دادن پرونده‌هایی که در آستانه ورود به سرفصل مشکوک‌الوصول هستند را خواستار شد.

در این جلسه مرادی، رئیس حراست استان نیز ضمن اشاره بر اخلاق‌مداری، با تاکید بر تلاش مضاعف و پیگیری مداوم کارشناسان در راستای کاهش مطالبات، نکاتی مهم را درخصوص یافتن راهکارهایی اساسی در وصول پرونده‌های سخت بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ در پایان روسای اداره اعتبارات و حقوقی نیز با تشکر از فعالیت‌های خوب و چشمگیر دفتر نمایندگی، آمادگی خود را بر همکاری بیشتر با شرکت اعلام کردند.

گفتنی است؛ پیش از این نشست؛ جلسه‌ای نیز با محوریت وصول مطالبات، برنامه عملیاتی و هدف‌گذاری سال 99 در مدیریت شعب بانک ملت استان قزوین با حضور آقایان مددی، صادق‌طالمی، امینی، محمدی و الموتی فرد برگزار شد.

تاریخ درج خبر:شنبه ٧ تير ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٢:٢٣ شماره خبر:٢٦١٦ تعداد نمایش خبر:352

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: