مدیر شعب بانک ملت استان زنجان:

شرکت طرح و اندیشه از شرکت‌های تابعه و تاثیرگذار بانک ملت است

شرکت طرح و اندیشه از شرکت‌های تابعه و تاثیرگذار بانک ملت است

نشست هم‌اندیشی مدیریت شعب بانک ملت استان زنجان با دفتر نمایندگی شرکت با حضور بیژن شیرفر مدیر شعب استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ در این نشست که بیست‌وششم خردادماه در مدیریت شعب بانک ملت استان زنجان و با حضور آقایان محمد بهرامی معاونت اعتباری، مهدی حسن‌خانی رئیس اداره اعتبارات مدیریت شعب استان، میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 و هوشنگ کریمی رئیس دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد، بر همدلی و تعامل بیشتر بانک و شرکت طرح و اندیشه تاکید شد.

براساس این گزارش؛ محمدی در این جلسه ضمن تبریک انتصاب شیرفر به عنوان مدیریت شعب بانک ملت استان برای وی از خداوند متعال آرزوی توفیق روزافزون، سلامتی و بهروزی کرد.

وی در ادامه گزارشی از عملکرد دفتر زنجان در سال گذشته و خدمات شرکت در سال جدید، ارائه و برای هرگونه همکاری با مدیریت شعب این استان در راستای دستیابی به اهداف تعیین شده در برنامه عملیاتی بانک، اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ شیرفر مدیر شعب استان در ادامه این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور محمدی مدیرعملیات ناحیه 3، شرکت طرح و اندیشه را از شرکت‌های تابعه و تاثیرگذار بانک ملت دانست و حمایت همه‌جانبه خود را با تعاملات دوطرفه از این شرکت در استان اعلام نمود.

وی گزارشی از آخرین وضعیت مطالبات استان را ارائه و خواستار پیگیری همه‌جانبه از طرف کارشناسان شرکت در طی روزهای آینده و کاهش مطالبات مشکوک‌الوصول و معوق برای پایان مقطع خردادماه و برنامه‌ریزی برای مقطع تابستان شد.

گفتنی است؛ کریمی رئیس دفتر نمایندگی شرکت نیز در این جلسه گزارشی درخصوص عملکرد کارشناسان وصول دفتر نمایندگی ارائه داد.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٥:٢٨ شماره خبر:٢٦١٢ تعداد نمایش خبر:379

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: