وزیر اقتصاد مطرح کرد:

تبدیل بانک ملت به معتبرترین برند بانکداری الکترونیک در کشور

تبدیل بانک ملت به معتبرترین برند بانکداری الکترونیک در کشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: بانک ملت همواره در حوزه بانکداری دیجیتال در نظام بانکی کشور پیشرو بوده است و می‌تواند به معتبرترین برند بانکداری الکترونیک در کشور تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت به نقل از بانک ملت، دکتر فرهاد دژپسند در آیین بهره‌برداری از سامانه هوشمند تسهیلات فرا بانک ملت اظهار داشت: بانک ملت به عنوان یکی از بانک‌های خصوصی شده و پیشتاز در بانکداری دیجیتال، با استمرار و افزایش تلاش‌های نوآورانه و تکمیل محصولات خود در این حوزه، می‌تواند به معتبرترین و بزرگترین برند بانکداری الکترونیک در نظام بانکی کشور تبدیل شود.

وی با اشاره به افزایش ارزش سهام بانک ملت تاکید کرد: این میزان رشد سهام بانک نشان‌دهنده این است که بانک ملت در جهت درستی حرکت می‌کند و باید اذعان کرد که بخش بزرگی از این افزایش مدیون مدیریت متهورانه و نوآوری در این بانک خصوصی است.

دکتر دژپسند با بیان این نکته که بانک ملت در سال‌های اخیر نشان داده است که استعداد و توانایی بسیار خوبی در تحول سیستم‌های خود دارد، اظهار داشت: اگر این بانک با سرعتی بیشتر از گذشته به سمت بانکداری الکترونیک و دیجیتال پیش برود می‌تواند با وجود اینکه از نظر بزرگی و اندازه، بانک اول کشور نیست اما به عنوان برند برتر بانکداری در ایران شناخته شود. 

دکتر دژپسند با اشاره به روند خوبی که بانک ملت در حوزه بانکداری دیجیتال در پیش گرفته است، تاکید کرد: امروز که بانک ملت، این سیستم هوشمند پرداخت تسهیلات را ارایه کرده است می‌توان گفت برای اولین بار در کشور نشانه‌هایی از ظهور  CREDIT CARDدر نظام بانکی مشاهده می‌شود و این نشان‌دهنده پیشرو بودن بانک ملت در این حوزه است.

وزیر اقتصاد با توجه به لزوم پرداخت وام قرض‌الحسنه در شرایط کنونی به اقشار آسیب‌پذیر جامعه، از مدیران بانک ملت خواست تا نسبت به ارایه این خدمت از طریق این سیستم جدید اقدام کنند.

اعطای سیستمی و آنلاین چهارنوع تسهیلات در بانک ملت

دکتر بیگدلی، مدیر عامل بانک ملت نیز در این مراسم با اشاره به تاکیدات وزیر اقتصاد در مقاطع مختلف درباره سیستمی کردن عملیات بانک‌ها در حوزه‌های مختلف اظهار داشت: پیرو این تاکیدات، تصمیم به راه‌اندازی این سیستم هوشمند پرداخت تسهیلات گرفتیم زیرا در بانک ملت، حوزه اعتباری بیشتر از همه بخش‌ها درگیر عملیات دستی در فرآیندهای خود است.

به گفته وی، سامانه تسهیلات فرا بانک ملت سامانه‌ای برای پرداخت تسهیلات به صورت غیر حضوری به مشتریان است که در جهت رضایت و بهبود تجربه مشتریان طراحی شده است.

مدیر عامل بانک ملت به دو مزیت بزرگ این سیستم اشاره کرد و گفت: مشتریان می‌توانند با استفاده از این سامانه، تسهیلات مورد نیاز خود را بدون نیاز به مراجعه مکرر به شعب بانک دریافت کنند و فرآیند تصمیم‌گیری‌های اعتباری نیز مانند گذشته به قضاوت افراد در بدنه اعتباری بانک بستگی ندارد و همه اعتبارسنجی‌ها و محاسبات از طریق سیستم انجام می‌شود.

دکتر بیگدلی با اشاره به این نکته که در فاز نخست، بانک ملت چهار نوع تسهیلات را در قالب این سامانه به مشتریان ارایه می‌کند، تصریح کرد: بانک ملت در نظر دارد در آینده، فازهای دیگر این سیستم را در جهت تحول و تکمیل سبد محصولات خود راه‌اندازی کند.

مدیرعامل بانک ملت یکی از مزایای بزرگ این سیستم را سرعت عمل در پرداخت تسهیلات به مشتریان برشمرد و عنوان کرد: با استفاده از این سیستم مشتریان می‌توانند تسهیلات مورد نیاز خود را بین سه تا شش روز دریافت کنند و تمامی استعلام‌ها به صورت آنلاین انجام می‌گیرد.

تاریخ درج خبر:سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٥:٣٦ شماره خبر:٢٦٠٩ تعداد نمایش خبر:94

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: