در جلسه شورای راهبرد عملیات ناحیه 1 مطرح شد:

تاکید ویژه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کلیه جلسات

تاکید ویژه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کلیه جلسات

جلسه شورای راهبرد عملیات ناحیه 1 روز دوشنبه بیست‌وپنجم خردادماه به ریاست کشاورز مدیر ناحیه 1 و با حضور کلیه روسای ادارات عملیات این ناحیه در ساختمان شماره 2 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ کشاورز در ابتدای این جلسه ضمن آرزوی سلامتی برای کلیه همکاران گفت: با توجه به شرایط ویژه جامعه و افزایش دوباره همه‌گیری ویروس کرونا، به کلیه همکاران توصیه می‌کنم پروتکل‌های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند تا بتوانیم از این بحران عبور کنیم.

وی ادامه داد: در این شرایط کرونایی با توجه به حجم مطالبات و فرصت کمی که تا پایان مقطع خردادماه باقی‌مانده است، بهترین راهکار درخصوص پیگیری پروند‌ه‌ها عدم مراجعه حضوری است تا بتوانیم این چرخه بیماری را قطع کنیم.

مدیر ناحیه 1 افزود: همکاران پرونده‌ها را براساس اولویت‌ طبقه‌بندی کرده و تا اطلاع ثانوی کارشناسان از پشت سیستم کارها را پیگیری کنند.

براساس این گزارش؛ کشاورز در ادامه این جلسه تاکید کرد: همه کارشناسان موظف هستند مراحل پیگیری پرونده‌های مطالباتی را در سامانه جم ثبت کنند چون در غیراینصورت متضرر خواهند شد.

وی گفت: تا آنجا که می‌توانید تمامی تلاش خود را برای کاهش مطالبات و درنتیجه افزایش درآمد برای شرکت و پرسنل به کار گیرید.

به گزارش روابط عمومی؛ کشاورز در پایان به همکاران توصیه کرد توجه ویژه به مدیریت هزینه‌ها داشته باشند و تا جایی که برای مجموعه‌شان امکان‌پذیر است، صرفه‌جویی را در تمامی موارد مدنظر قرار دهند.

 

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٩ زمان درج خبر:١١:١٧ شماره خبر:٢٦٠٨ تعداد نمایش خبر:496

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: