اخبار > مراسم تجلیل و تکریم عبادی‌پور معاون سابق کل عملیات شرکت برگزار شدمراسم تجلیل و تکریم عبادی‌پور معاون سابق کل عملیات شرکت برگزار شد

مراسم تجلیل و تکریم عبادی‌پور معاون سابق کل عملیات شرکت برگزار شد

سومین جلسه شورای راهبردی شرکت عصر دوشنبه پانزدهم اردیبهشت‌ماه به ریاست مدیرعامل و با حضور گل‌پور عضو هیات مدیره، معاونین و مدیران عملیاتی و ستادی عضو این کمیته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در ابتدای این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید، تکلیف جلسه سوم توسط دبیر شورای راهبردی قرائت شد و آیین تکریم از علیرضا عبادی‌پور معاون سابق کل عملیات در دستور کار جلسه قرار گرفت.

مدیرعامل در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در درگاه حق‌تعالی با اشاره به مراسم تجلیل از معاون سابق کل عملیات گفت: آقای عبادی‌پور در مدت خدمت خود در شرکت طرح و اندیشه زحمات زیادی کشیدند و عملکرد خوب و مثبت وی و همکاران‌شان منجر به این شد که شرکت در راستای تامین منافع بانک قرار بگیرد.

وی ادامه داد: حضور معاون سابق کل عملیات در مجموعه کمک کرد تا بسیاری از کارها اجرایی و مسائل حل و فصل شود که جا دارد در اینجا از وی به پاس قدردانی از زحمات‌شان تشکر کنم.

رییس شورای راهبردی شرکت آقای عبادی‌پور را فردی مسلط به کار، مدیر، آشنا به پرونده‌های سنگین مطالباتی بانک ملت در استان تهران، با تجربه و پیگیر امور سازمانی دانست و خاطرنشان کرد: حضور ایشان در شرکت یک امتیاز بزرگ برای مجموعه بود.

وی تاکید کرد: ایشان انسانی متعهد، متدین، متشرع هستند و در این اواخر نیز از جمله اقدامات مهم آقای عبادی‌پور راه‌اندازی پایگاه بسیج شرکت طرح و اندیشه بود.

مدیرعامل در پایان سخنان خود برای ایشان و خانواده‌ وی آرزوی سلامتی کرد و افزود: امیدوارم دوست عزیزم در امور کاری و زندگی‌شان موفق و منصور باشند.

براساس این گزارش؛ گل‌پور عضو هیات مدیره شرکت نیز با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی آقای عبادی‌پور در پیشبرد اهداف شرکت و بانک گفت: جابه‌جایی و تغییرات، طبیعت زندگی اداری انسان‌هاست و این مساله به خصوص در سیستم بانکی کشور امری مرسوم است.

وی افزود: با اینکه جدایی همیشه برای انسان‌ها حزن‌آور است ولی مهمترین خصوصیت آن این است که شما در این جابه‌جایی‌ها با دوستان زیادی آشنا می‌شوید و این دایره روزبه روز گسترده‌تر خواهد شد. مطمئنم که پیشرفت و ترقی نیز در این امر مستتر است که باید به آن توجه ویژه داشت.

گل‌پور ضمن آرزوی موفقیت برای آقای عبادی‌پور به پاس زحمات و خدمات ایشان از وی قدردانی کرد.

در ادامه این مراسم عبادی‌پور معاون سابق کل عملیات نیز گفت: از بهترین سال‌های عمر من این سه سالی بود که در مجموعه شرکت طرح و اندیشه فعالیت داشتم و قول شرف می‌دهم هرجا که باشم از حق و حقوق همکارانم در این شرکت دفاع کنم.

وی افزود: تغییرات مدیریتی همیشه خوب و مایه خیر و برکت بوده است و در همین‌جا از همکاران می‌خواهم که با مدیر جدید همکاری روزافزون داشته و به وی کمک کنید.

عبادی‌پور تاکید کرد: در امر ورود به بازارهای جدید مالی نیز به مدیرعامل کمک کنید و رقابت را در کنار رفاقت همیشه سرلوحه خود قرار دهید.

به گزارش روابط عمومی؛ معاونین، مدیران عملیاتی و ستادی نیز ضمن قدردانی از زحمات و خدمات ارزنده عبادی‌پور معاون سابق کل عملیات برای ایشان آرزوی موفقیت و بهروزی کردند.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم، مدیرعامل شرکت با اهدای لوح تقدیر به عبادی‌پور از وی قدردانی کرد.

 

تاریخ درج خبر:سه شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٩ زمان درج خبر:٠٧:٠٢ شماره خبر:٢٥٩٤ تعداد نمایش خبر:1341

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: