اخبار > مراسم تکریم عسگری قائم مقام سابق شرکت برگزار شددر دومین جلسه شورای راهبردی شرکت؛

مراسم تکریم عسگری قائم مقام سابق شرکت برگزار شد

دومین جلسه شورای راهبردی شرکت عصر یکشنبه هفتم اردیبهشت‌ماه به ریاست مدیرعامل، و با حضور گل‌پور عضو هیات مدیره، قائم مقام، معاونین و مدیران عملیاتی و ستادی عضو این کمیته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید، مراسم تکریم از عسگری قائم مقام سابق شرکت در دستور کار جلسه قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت در ابتدای این جلسه ضمن تبریک حلول ماه رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در درگاه حضرت حق، با قدردانی از زحمات سعید عسگری طی سال‌های گذشته در شرکت طرح و اندیشه گفت: آقای عسگری در این سال‌ها خدمات ارزشمندی را به ثمر رساندند و منشا خیر بسیار زیادی برای شرکت بودند.

وی ادامه داد: آقای عسگری فردی است با فکر و با استعداد که این امر خود ویژگی یک مدیر موفق است. بنده همیشه به تفکرات و ایده‌های ایشان اعتماد داشته و پیگیری و جدیت وی را در انجام امور شرکت می‌ستایم.

مدیرعامل افزود: پیگیری مشکلات همکاران، وصول مطالبات بانک ملت و تشکیل کمیته خاص حاصل نتیجه زحمات آقای عسگری است. برنامه‌ریزی، پیشرفت، تعامل و ارتباط شرکت با مدیران بانکی همگی ناشی از توجه ویژه آقای عسگری به روند اجرایی و اداری امور شرکت است که بحمدالله منجر به موفقیت‌های روزافزون این مجموعه شده است.

رییس شورای راهبردی شرکت در ادامه تاکید کرد: تشکیل کمیته خاص و اقدامات موثر این کمیته در پرونده‌های مشکوک‌الوصول از اقدامات خوب قائم مقام سابق شرکت است.

وی خاطرنشان کرد: دلسوزی برای همکاران، رعایت شعائر مذهبی، رعایت ادب و سلسله مراتب اداری از ویژگی بارز ایشان است که همیشه مورد توجه بنده بوده است.

مدیرعامل در ادامه افزود: همیشه جابه‌جایی‌ها منشا خیر و تحول بوده است و مطمئنم که آقای عسگری در بانک نیز مانند شرکت موفق‌تر از همیشه خواهند بود و مسئولیت‌های بزرگی را پیش رو خواهند داشت.

براساس این گزارش، گل‌پور عضو هیات مدیره شرکت نیز ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی برای کلیه همکاران و تبریک حلول ماه رمضان با اشاره به خدمات ارزنده آقای عسگری در شرکت گفت: آقای عسگری در این مدت شاگردانی را تربیت کرده است که قطعا راه ایشان را ادامه داده و در مسیر موفقیت شرکت گام‌های موثری را برخواهند داشت.

در ادامه این مراسم سعید عسگری قائم مقام سابق شرکت نیز گفت: بنده قطعا در این مدت قصور و اشتباهی نیز در انجام امور داشته‌ام که امیدوارم همکاران مرا ببخشند و حلال کنند.

وی در پایان برای کلیه همکاران آرزوی سلامتی و بهروزی کرد و افزود: امیدوارم همیشه پررزق و پرعافیت باشید.

همچنین در این جلسه؛ معاونین، مدیران عملیاتی و ستادی نیز ضمن قدردانی از زحمات عسگری قائم مقام سابق شرکت برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

بنابراین گزارش؛ در پایان این مراسم، مدیر عامل شرکت با اهدای لوح تقدیر به عسگری از وی قدردانی کرد.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٢:٢٢ شماره خبر:٢٥٩٢ تعداد نمایش خبر:1042

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: