اخبار > اولین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت در سال 99 برگزار شداولین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت در سال 99 برگزار شد

اولین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت در سال 99 برگزار شد

اولین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت در سال 99 عصر یکشنبه سی‌ویکم فروردین‌ماه به ریاست مدیرعامل و با حضور قائم مقام، معاونین و مدیران عملیاتی و ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید، تکالیف جلسه بیست‌وچهارم و آخرین جلسه کمیته راهبرد در سال 98، پیگیری شد و مدیران مربوطه گزارش اقدامات خود را ارائه دادند.

مدیرعامل شرکت در ابتدای جلسه ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی و نیک‌بختی برای کلیه همکاران و خانواده آنها، با اشاره به شیوع بیماری ویروس کرونا در کشور برای کادر پزشکی و درمانی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری قرار دارند، تقدیر کرد.

رئیس کمیته راهبرد مرکزی شرکت به همکاران توصیه کرد حتما رعایت مسائل بهداشتی را در اولویت قرار دهند تا بتوانیم به سلامت از این بحران بوجود آمده که تمامی جهان را درگیر کرده است، عبور کنیم.

مدیرعامل همچنین گفت: همه ادارات مکلف هستند طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را درزیر مجموعه خود به صورت دقیق رعایت کنند و دستکش و ماسک در اختیار همکاران قرار گیرد.

وی تاکید کرد: شیوع بیماری کرونا در کشور وضعیت خاصی را به وجود آورده که موجب رکود کسب‌وکار و در نتیجه اختلال در نظام اقتصادی کشور شده است؛ بنابراین همانطور که گفتم ما در این زمینه مطابق دستورالعمل بانک عمل کرده و از هرگونه افراط و تفریط در پیگیری مطالبات بانکی خودداری می‌کنیم.

رئیس کمیته راهبرد مرکزی شرکت در ادامه افزود: همکاران در جلسات آتی کمیته راهبرد حتما با ارائه گزارشاتی همراه با آمار و ارقام حضور پیدا کنند و تک تک شعبه‌های بانکی را آنالیز کرده و مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند.

وی بر تعامل و همکاری بیشتر مدیران و کارشناسان شرکت با همکاران بانک ملت و هماهنگی بیشتر بین آنها تاکید کرد.

قائم مقام مدیرعامل نیز در این جلسه ضمن تبریک سال جدید به کلیه همکاران و آرزوی سلامتی برای همگی، ابراز امیدواری کرد سالی پربرکت بدور از هرگونه استرس، نگرانی و بیماری را پیش رو داشته باشیم.

پیش از سخنان مدیرعامل شرکت، معاون کل عملیات اطلاعیه 2/10543 درخصوص اعمال شرایط ویژه شاغلان و مدافعان حوزه سلامت در مقابله با بیماری کرونا و اطلاعیه بانک ملت درخصوص نحوه بازپرداخت اقساط بانکی در شرایط به وجود آمده را تشریح کرد و معاون منابع انسانی نیز بر حل و فصل مسایل و مشکلات رانندگان در دفاتر استانی و اعمال در قرارداد جدید با آنها، اصلاح حقوق دستمزد کارکنان و رتبه‌بندی کارکنان تاکید کرد.

برپایه این گزارش؛ همچنین گزارش دستیار معاون کل عملیات در تهران و مدیران نواحی 3،2 و 4 درخصوص آمار مطالبات شعب مناطق تهران و استانها در سال جدید، مدیر حقوقی و امور قراردادها پیرامون ارسال90 اظهارنامه برای مدیونین تهرانی و کرمانشاهی از طریق دفاتر الکترونیک خدمات قضایی، تعیین و تکلیف پروژه خلع ید، مدیر فناوری و اطلاعات در مورد زمان رونمایی و بهره‌برداری از سامانه توقیف و ترخیص و مدیر آموزش درخصوص آموزش رفتار سازمانی در استان‌ها با بیشترین پرسنل اداری در سال 98 از جمله گزارشات ارائه شده در این جلسه از کمیته راهبرد مرکزی بود.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٩ زمان درج خبر:١٣:١٨ شماره خبر:٢٥٩٠ تعداد نمایش خبر:1391

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: