اخبار > تجلیل معاون اول رییس‌جمهور از عملکرد موفق بانک ملت در تحول دیجیتال و واگذاری دارایی‌های مازادتجلیل معاون اول رییس‌جمهور از عملکرد موفق بانک ملت در تحول دیجیتال و واگذاری دارایی‌های مازاد

تجلیل معاون اول رییس‌جمهور از عملکرد موفق بانک ملت در تحول دیجیتال و واگذاری دارایی‌های مازاد

معاون اول رییس‌جمهور در دیدار معاونان و مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی، از عملکرد موفق بانک ملت و کسب رتبه نخست در همگامی با تحول دیجیتال، ترسیم نقشه راه استقرار بانکداری دیجیتال و واگذاری دارایی‌های مازاد قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، معاون اول رییس‌جمهور به پاس این عملکرد موفق در دو حوزه کلیدی اقتصادی و بانکی، دو لوح قدردانی به دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت اهدا کرد.

در این لوح‌های تقدیر که به امضای دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی رسیده، از اهتمام و همکاری مناسب بانک ملت در اجرای برنامه ابلاغی واگذاری دارایی مازاد بانک‌ها و همچنین همگامی با تحول دیجیتال و تهیه نقشه راه استقرار بانکداری دیجیتال در راستای اقتصاد هوشمند قدردانی شده است.

براساس این گزارش دکتر جهانگیری در این جلسه همچنین از برنامه‌ریزی لازم برای پرداخت تسهیلات با نرخ سود ترجیحی ۱۲درصدی به بنگاه‌های آسیب دیده از طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و فراهم کردن شرایطی برای رفع نیازهای اقشار آسیب‌پذیر خبر داد.

معاون اول رییس‌جمهور همچنین گفت: فروش اموال بانک‌ها نیز نقش تعیین کننده‌ای در اقتصاد کشور دارد زیرا با افزایش منابع بانک‌ها قدرت پرداخت تسهیلات افزایش می‌یابد که این موضوع رسالت مهم نظام بانکی است.

معاون اول رییس‌جمهور همچنین حجم فعالیت بانک‌های دولتی و بانک‌های زیرمجموعه اصل ۴۴ را در اقتصاد کشور مثبت برشمرد.

وزیر امور اقتصاد و دارایی نیز در این جلسه نقش این وزارتخانه در بهبود شرایط اقتصادی،‌ توسعه کشور و رفع اشکالات بنگاه‌ها را بی‌نظیر ارزیابی کرد و گفت: مهمترین برنامه وزارتخانه متبوعش حرکت به سمت اقتصاد هوشمند و بهبود فضای کسب‌وکار است.

وی با تاکید بر اینکه اقتصاد باید اهرمی برای جهش تولید در سال ۱۳۹۹ باشد، اظهار داشت: عزم و اراده این وزارتخانه در جهت رشد و توسعه و افزایش تولید است و ما از راهکارهای پنجره واحد الکترونیکی، بانکداری دیجیتال،‌ مولدسازی دارایی‌ها و جذب سرمایه‌گذاری خارجی استفاده خواهیم کرد.

دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت هم به خبرنگار روابط عمومی بانک ملت گفت: موفقیت‌های امروز بانک ملت حاصل تلاش و خرد جمعی مدیران و کارکنان دلسوز این بانک و همسویی با سیاست‌های اقتصادی کلان نظام، برنامه‌های دولت و وزارت اقتصاد است.

وی اظهار داشت: بانک ملت در حوزه بانکداری دیجیتال سرمایه‌گذاری علمی و تحقیقاتی زیادی انجام داده است و آثار آن در ارایه خدماتی نوین و متمایز به زودی و بیش از گذشته نمایان خواهد شد.

دکتر بیگدلی واگذاری دارایی‌های مازاد بانک را در راستای سیاست‌های ابلاغی دولت و وزارت اقتصاد، یک راهبرد اساسی و مستمر در بانک تحت مدیریت خود ذکر و تاکید کرد پیشگامی بانک ملت در این حوزه تداوم خواهد یافت.

مدیرعامل بانک ملت دریافت لوح تقدیر از معاون اول رییس‌جمهوری و وزیر اقتصاد را افتخاری بزرگ و مهم برای کارکنان، مشتریان و سهامداران این بانک بزرگ بورسی توصیف و تصریح کرد: از زحمات همکارانم در بانک ملت که در روزهای سخت مبارزه با کرونا نیز سنگر جهاد اقتصادی را حفظ کردند و با جان و دل امور بانکی مردم و بنگاه‌های اقتصادی را انجام دادند تشکر می‌کنم.

دکتر بیگدلی ابراز امیدواری کرد بانک ملت در سال جهش تولید، همچون سال‌های گذشته و بیش از آن، نقش موثری در تامین مالی بنگاه های اقتصادی و توسعه کسب‌وکارها ایفا نماید.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٩ زمان درج خبر:٠٨:٢٦ شماره خبر:٢٥٨٩ تعداد نمایش خبر:868

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: