اخبار > شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت یکی از برندهای مهم بانک ملت در حوزه وصول مطالبات استمعاون مدیرعامل بانک ملت در امور اعتباری:

شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت یکی از برندهای مهم بانک ملت در حوزه وصول مطالبات است

شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت یکی از برندهای مهم بانک ملت در حوزه وصول مطالبات است

سید ابوطالب دیبائی عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل بانک ملت در امور اعتباری صبح روز دوشنبه بیست‌وهشتم بهمن‌ماه با حضور در شرکت طرح و اندیشه با مدیرعامل، اعضا هیات مدیره و مدیران ارشد شرکت دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ در این دیدار صمیمانه که جهاندیده رییس اداره کل برنامه‌ریزی و نظارت اعتباری و نادرزاده رییس اداره کل وصول مطالبات بانک دیبائی را همراهی می‌کردند از تلاش و کسب موفقیت‌های شرکت در عرصه وصول مطالبات تقدیر شد.

در ابتدا جلسه سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه ضمن خیرمقدم به میهمانان؛ حضور ایشان در شرکت را مغتنم شمرده و گزارشی از عملکرد در حوزه وصول مطالبات و حمایت‌های رفاهی پرسنل، پیگیری مجدانه عملیات وصول مطالبات بانک در کلیه سرفصل‌ها علیرغم تغییرات صورت گرفته در قرارداد، پیگیری امور حقوقی و اجرایی احکام پرونده‌های حائز اهمیت، بازاریابی و اقدامات صورت گرفته را ارائه و خواستار حمایت همه‌جانبه ارکان مدیریتی بانک از شرکت بواسطه تلاش‌های مجدانه پرسنل متعهد و پرتلاش طرح و اندیشه شد.

بنابراین گزارش؛ همچنین در این جلسه گلپور عضو هیات مدیره شرکت نیز برخی انتظارات در رابطه با لزوم حمایت بانک در کاهش هزینه‌های شرکت و بازنگری قرارداد همکاری فی مابین را مطرح کرد.

نادرزاده رییس هیات مدیره شرکت نیز ضمن قدردانی از زحمات همکاران در شرکت طرح و اندیشه، وفاداری پرسنل در کلیه سطوح به بانک ملت را با توجه به سختی‌های وصول مطالبات و تغییرات صورت گرفته در دستور‌العمل‌های اخیر ستود.

براساس این گزارش، در ادامه این جلسه دیبائی ضمن ابراز خشنودی از حضور در شرکت طرح و اندیشه و قدردانی از زحمات مدیران و پرسنل شرکت، دلایل تغییرات ایجاد شده در قرارداد همکاری بین بانک و شرکت را تبیین کرد و افزود: قطعا همکاران شرکت همانند همکاران بدنه بانک ملت برای بانک عزیز و حائز اهمیت هستند.

وی ادامه داد: بانک ملت به خاطر وجود این شرکت بعنوان یکی از برندهای مهم بانک در حوزه وصول مطالبات، بابت مدیریت وصول مطالبات با خیالی راحت و با آرامش به دیگر امور بانکداری می‌پردازد.

معاون مدیرعامل بانک در ادامه به متمایز بودن و سختی کار وصول مطالبات توسط شرکت پرداخت و تاکید کرد: بانک ملت همچون گذشته برای حمایت از شرکت از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

دیبائی در رابطه با ورود شرکت به حوزه بازارهای مالی جدید نیز بر مطالعه تخصصی و کارشناسی مطالبات و هزینه‌ها برای انعقاد قراردادها اشاره کرد و در پایان آرزوی تعالی هرچه بیشتر بانک ملت و شرکت طرح و اندیشه را خواستار شد.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٥:٠٩ شماره خبر:٢٥٨٥ تعداد نمایش خبر:1413

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: