اخبار > بی‌شک شرکت طرح و اندیشه بازوی توانمندی در کاهش مطالبات بانک ملت بوده استمدیر شعب بانک ملت استان خراسان جنوبی:

بی‌شک شرکت طرح و اندیشه بازوی توانمندی در کاهش مطالبات بانک ملت بوده است

در نشست هم‌اندیشی بانک ملت استان خراسان جنوبی با دفتر نمایندگی شرکت که با حضور میر مدیرشعب استان برگزار شد، بر همدلی و تعامل بیشتر بانک و شرکت طرح و اندیشه تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ در این نشست که دوم دی‌ماه در مدیریت شعب استان برگزار شد، میر از تلاش و همکاری همه‌جانبه رئیس و کارشناسان این شرکت قدردانی کرد.

مدیر شعب بانک ملت استان خراسان جنوبی افزود: از ابتدای سال شاهد کسب عناوین افتخارآفرینی این استان هستیم که مهمترین آنها کسب عناوین اول مطالبات در مقاطع قبلی و کسب رتبه دوم مطالبات در مقطع آذرماه در کل بانک و ناحیه بوده‌ است.

وی تاکید کرد: قطعا این موفقیت شانس نیست بلکه ثمره تلاش، تعامل و راهبری صحیح است که همه پرسنل در یک خط مشخص و با یک هدف مشترک انجام وظیفه می‌کنند.

میر ادامه داد: شرکت طرح و اندیشه بی‌شک بازوی توانمندی در کاهش مطالبات بوده و هست؛ بنابراین از کارشناسان دفتر خواسته‌ایم در مقطع حساس و سرنوشت ساز اسفند 98 نیز به خوبی بدرخشند.

ظهر سرپرست دفتر نمایندگی شرکت نیز کسب این موفقیت بزرگ را به مدیر شعب استان تبریک گفت و گزارشی از عملکرد پرسنل دفتر طی نه ماه گذشته ارائه داد.

وی ادامه داد: مدیر منطقه همیشه نسبت به پرسنل دفتر نمایندگی شرکت محبت ویژه داشتند؛ بنابراین امیدواریم با دستورات ایشان بتوانیم در مسیر رسیدن به اهداف عالیه بانک و مدیریت استان گام برداریم.

به گزارش روابط عمومی، در پایان این نشست میر با اهدای جوایزی از پرسنل دفتر نمایندگی شرکت تقدیر کرد.

تاریخ درج خبر:شنبه ١٤ دی ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٤:٢٦ شماره خبر:٢٥٧٣ تعداد نمایش خبر:605

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: