اخبار > مراسم تکریم سراقی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه برگزار شدمراسم تکریم سراقی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه برگزار شد

مراسم تکریم سراقی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه برگزار شد

مراسم تکریم از حسین سراقی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه صبح امروز با حضور مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل، معاونین و مدیران عملیاتی و ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه از عملکرد حسین سراقی طی مدت ماموریتش در شرکت قدردانی کرد و گفت: بی‌تردید سراقی مدیری جوان و ارزشمند است که من در این مدت همکاری توانستم از راهنمایی‌ها، اظهارنظرها و راهکارهای وی استفاده کنم.

وی ادامه داد: سراقی قطعا آینده روشن و بسیار خوبی خواهد داشت و با توجه به مسیر درستی که انتخاب کرده است، قطعا می‌تواند به موفقیت و بهروزی دست یابد.

براساس این گزارش؛ سراقی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه نیز در سخنانی با تشکر از سبزواری مدیرعامل شرکت، گفت: من تعلق خاطری خاص به بانک ملت و تمامی واحدهای زیر مجموعه بانک دارم و دغدغه بنده این است که همه شرکت‌های تابعه بانک همیشه در مسیر رشد و پیشرفت باشند.

وی ادامه داد: همیشه سعی کردم در حل مسایل و مشکلات شرکت یار و کمک مدیرعامل باشم و از انجام هیچ کاری دریغ نکردم، بنابراین شما مدیران ارشد شرکت نیز باید همچون گذشته دست در دست یکدیگر به مدیرعامل کمک کنید تا بتوانید در طی این مسیر موفق باشید.

قائم مقام مدیرعامل نیز در سخنانی ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) به همکاران، برای سراقی در سمت جدید آرزوی موفقیت و پیروزی کرد.

همچنین در این جلسه؛ معاونین و مدیران عملیاتی و ستادی ضمن قدردانی از زحمات سراقی عضو هیات مدیره شرکت برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

بنابراین گزارش؛ در پایان این مراسم، مدیر عامل شرکت با اهدای لوح تقدیر به سراقی از وی قدردانی کرد.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٩ دی ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٣:٤٠ شماره خبر:٢٥٧١ تعداد نمایش خبر:1140

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: