اخبار > فروزان‌مهر معاون قوه قضاییه: تلاش همه‌جانبه کارکنان دستگاه قضا در وصول مطالبات بانک ملتدر مراسم امضای تفاهم‌نامه تسهیلات بانکی میان بانک ملت و قوه قضاییه مطرح شد؛

فروزان‌مهر معاون قوه قضاییه: تلاش همه‌جانبه کارکنان دستگاه قضا در وصول مطالبات بانک ملت

فروزان‌مهر معاون قوه قضاییه: تلاش همه‌جانبه کارکنان دستگاه قضا در وصول مطالبات بانک ملت

مسوولان ارشد بانک ملت و قوه قضاییه با امضای تفاهمنامه‌ای، بر تقویت همکاری‌ها میان دو مجموعه تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه به نقل از روابط عمومی بانک ملت؛ بر اساس این تفاهم‌نامه که به امضای دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و مهندس محمدحسین فروزان‌مهر معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه رسید، این بانک انواع خدمات بانکی را به کارکنان دستگاه قضا ارائه خواهد کرد.

دکتر محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت در جلسه امضا و تبادل این تفاهم‌نامه که با حضور علیرضا لگزایی، مرتضی نجف و بهمن اسکندری اعضای هیات مدیره، محمود اخلاقی، محسن خوارزمی، سعید نصری، عباس جعفرلو و سیدابوطالب دیبایی معاون مدیرعامل، مسعود نصر اصفهانی و علی اکبر صابریان مدیران امور و مجتبی توکلی رییس اداره کل بانکداری شرکتی و همچنین مسوولان ارشد قوه قضاییه برگزار شد، با اشاره به اهمیت دستگاه قضا و نیروهای خدوم آن، اظهار امیدواری کرد که این تفاهم‌نامه منشاء خیر و برکت برای هر دو مجموعه و زمینه سازی تعامل و همکاری بیشتر بین آنها باشد.

وی کارکنان قوه قضاییه را کارکنانی پرتلاش خواند که خدماتی بی‌منت به جامعه ارائه می‌دهند و در مراجعه به بانک‌ها برای تامین نیازهای مالی خود نیز با محدودیت‌هایی رو‌به‌رو هستند و ادامه داد: بانک ملت با امضای این تفاهم‌نامه و در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی خود در تلاش است که بخشی از خدمات بانکی مورد نیاز این قشر را در سریع‌ترین زمان ممکن به آنان ارائه کند.

مدیرعامل بانک ملت ادامه داد: معتقدیم که بانک به عنوان یک بنگاه اقتصادی نباید صرفا در پی کسب منفعت و سود باشد بلکه باید باری از روی دوش دولت هم بردارد به همین دلیل اعلام آمادگی کردیم تا با امضای این تفاهمنامه، بخشی از نیازهای مالی قوه قضاییه را تامین کنیم.

مهندس محمدحسین فروزان‌مهر، معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه هم در سخنانی با قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک ملت بابت ایجاد این ظرفیت ویژه برای کارکنان دستگاه قضا، اظهار امیدواری کرد: امضای این تفاهم‌نامه، مقدمه شروع تعاملات بیشتر بین دو خانواده بزرگ قوه قضاییه و بانک ملت باشد.

وی درعین حال، مراتب قدردانی آیت‌الله ابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه را از همراهی، همدلی و همکاری دست اندرکاران بانک ملت در این تفاهم‌نامه، به مسوولان این بانک ابلاغ کرد.

معاون قوه قضاییه، ارتقای سطح معیشتی کارکنان قوه قضاییه را از مباحث اصلی و کلیدی این قوه خواند و ادامه داد: امضای تفاهم‌نامه با بانک ملت، یک حرکت اجتماعی است که آثار و پیامدهای آن را در بدنه جامعه مشاهده خواهیم کرد؛ زیرا آثار ایجاد رضایتمندی در مجموعه کارکنان قوه قضاییه، به آحاد جامعه منتقل خواهد شد.

وی با تاکید بر این نکته که بانک ملت به شایستگی مسوولیت‌های اجتماعی خود را پیگیری کرده که شایسته ستایش است، تصریح کرد: مدیران این بانک با مناعت طبع و بزرگ منشی و فارغ از مسائل اقتصادی در این تفاهم‌نامه با ما همراهی و همکاری داشتند و ما هم وظیفه خود می‌دانیم تا در آینده همکاری‌های خود را با این بانک در زمینه‌های مختلف افزایش دهیم.

مهندس فروزان‌مهر با اشاره به همکاری خوب قوه قضاییه با نظام بانکی در وصول مطالبات، انعقاد تفاهم‌نامه با بانک ملت را نخستین اتصال دو مجموعه در سال‌های اخیر دانست و افزود: این موضوع را باید به فال نیک گرفت و بی‌تردید کارکنان قوه قضاییه نیز قدردان این توجه هستند و در آینده در وصول مطالبات نیز تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا بخشی از این تلاش‌ها جبران شود.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ٨ دی ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٥:٥٥ شماره خبر:٢٥٧٠ تعداد نمایش خبر:920

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: