اخبار > مدیر جدید روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه منصوب شدمدیر جدید روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه منصوب شد

مدیر جدید روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه منصوب شد

ابوالفضل چمنکار طی حکمی از سوی سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه به مدیریت روابط عمومی شرکت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ مراسم معارفه ابوالفضل چمنکار مدیر جدید روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه عصر امروز با حضور قائم مقام مدیرعامل، معاون کل عملیات و همکاران اداره روابط عمومی برگزار شد.

براساس این گزارش؛ عسگری قائم مقام مدیرعامل در این مراسم بااشاره به خدمات ارزنده چمنکار طی سالیان متمادی در شرکت طرح و اندیشه گفت: چمنکار با توجه به مسئولیتش در حوزه قائم مقام و دبیری کمیته راهبری مرکزی و شهرستان‌ها تجارب ارزنده‌ای در عرصه روابط عمومی دارد و نقش پررنگ و پرمسئولیتی را در این سال‌ها از خود به نمایش گذاشته است.

وی ادامه داد: همکاران در حوزه روابط عمومی همکاری مثمرثمری با مدیر جدید روابط عمومی داشته باشند تا بتوانیم همچنان کمافی‌السابق موفق‌تر از گذشته عمل کرده و به پیش برویم.

عسگری افزود: درهر حال هدف از هر تغییر و تحولی حرکت به سوی بهتر شدن و تعالی است، بنابراین امیدوارم این تغییر نیز گامی به جلو و در راستای تحقق اهداف عالیه سازمانی باشد.

به گزارش روابط عمومی؛ عبادی‌پور معاون کل عملیات نیز در ادامه این مراسم ضمن تبریک به چمنکار به عنوان مدیر جدید روابط عمومی شرکت برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

وی گفت: روابط عمومی از بخش‌های بسیار حساس و تاثیرگذار هر مجموعه و سازمانی است و به نوعی ویترین و تابلو آن است؛ بنابراین امیدواریم با توجه به تجارت گذشته بتوانید در این حوزه نیز موفق عمل کرده و و همچنان مثمرثمر باشید.

عبادی‌پور همچنین از عبداله‌زاده مدیر سابق روابط عمومی شرکت نیز قدردانی و برایشان آروزی موفقیت و سربلندی کرد.

برپایه همین گزارش؛ چمنکار مدیر جدید روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه نیز در ادامه این مراسم ضمن قدردانی از حسن توجه مدیرعامل و قائم مقام مدیرعامل به جهت انتخاب در پست جدید قدردانی کرد و گفت: امیدوارم در مسئولیت جدید همچون گذشته بتوانم از رهنمودهای این بزرگواران بهره‌‌مند شده و در تحقق اهداف سازمانی شرکت فردی تاثیرگذار باشم.

وی ادامه داد: عبداله‌زاده مدیرسابق روابط عمومی شرکت در طی مسئولیتش در این مجموعه عملکرد بسیار خوبی داشت و پابه‌پای اهداف شرکت گام برداشته و زحمت کشید.

چمنکار افزود: امیدوارم در این مسئولیت جدید همکاری تنگاتنگی با دیگر بخش‌ها و واحدها داشته و بتوانیم انتظارات مدیرعامل و قائم مقام مدیرعامل را به نحو احسنت برآورده سازیم.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم لوح انتصاب ابوالفضل چمنکار مدیر جدید روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه توسط عسگری قائم مقام مدیرعامل به وی تقدیم شد.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١ دی ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٢:٠٤ شماره خبر:٢٥٦٨ تعداد نمایش خبر:1434

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: