اخبار > هم‌اندیشی بانک ملت استان سیستان و بلوچستان با دفتر نمایندگی شرکت برگزار شدهم‌اندیشی بانک ملت استان سیستان و بلوچستان با دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد

هم‌اندیشی بانک ملت استان سیستان و بلوچستان با دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد

نشست هم‌اندیشی بانک ملت استان سیستان و بلوچستان با دفتر نمایندگی شرکت با حضور آقایان احمد کریمی مدیر شعب، حسن اکبری معاون اعتباری، عبادی‌پور معاون کل عملیات، روح‌اله یکه‌‌دهقان مدیرعملیات ناحیه 4 و مازیار میرحسینی سرپرست دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ در این نشست مشترک که چهارشنبه بیست‌وهفتم آذرماه در مدیریت شعب استان برگزار شد، کریمی ضمن خیر مقدم  به عبادی‌پور و هیات همراه از روند رو به رشد دفتر شرکت طرح و اندیشه قدردانی کرد.

وی ادامه داد: بیشترین رشد مطالبات استانی در سرفصل سررسید گذشته است که این امر موجب افزایش «ان پی ال» استان و بروز برخی مشکلات در نحوه اعطای تسهیلات شده، بنابراین خواستار پیگیری شرکت در کلیه سرفصل‌های مطالباتی استان هستیم.

براساس این گزارش؛ در ادامه این جلسه عبادی‌پور معاون کل عملیات درخصوص پیگیری مطالبات بانکی استان سیستان و بلوچستان نکات مهمی را بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی، همچنین در ادامه این دیدار صمیمی؛ کریمی مدیرشعب بانک ملت استان متن حکم انتصاب میرحسینی سرپرست دفتر نمایندگی شرکت از سوی سبزواری مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت را قرائت و به وی تقدیم کرد.

کریمی ضمن تبریک به مدیران ارشد شرکت در نگرش و حسن انتخاب روسای جوان دفاتر نمایندگی گفت: انتظار می‌رود با حضور سرپرست جوان و توانمندی چون آقای میرحسینی که سابقه خوبی نیز در استان دارند، شاهد رشد و پویایی و آثار مثبت این انتصاب در دفتر نمایندگی شرکت در استان سیستان و بلوچستان باشیم.

شایان ذکر است؛ کلاس آموزشی فنون مذاکره و زبان بدن به صورت فشرده توسط عبادی‌پور معاون کل عملیات در محل دفتر اصلی شرکت در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

تاریخ درج خبر:شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٣:٠٢ شماره خبر:٢٥٦٦ تعداد نمایش خبر:806

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: