اخبار > مراسم تکریم بدرطالعی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه برگزار شدمراسم تکریم بدرطالعی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه برگزار شد

مراسم تکریم بدرطالعی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه برگزار شد

مراسم تکریم از رضا بدرطالعی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه صبح چهارشنبه بیست‌وهفتم آذرماه با حضور اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل، معاونین و مدیران عملیاتی و ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه در ابتدای این مراسم ضمن قدردانی از زحمات بدرطالعی گفت: در مدت فعالیتم در شرکت طرح و اندیشه جز بزرگواری، ادب و متانت از آقای بدرطالعی چیزی ندیدم. وی فردی است که پیگیر مسایل و مشکلات همه همکاران بوده و هست.

وی ادامه داد: بدرطالعی انسان بزرگواری است که به مسایل اخلاقی بسیار پایبند و به جایگاه و مسئولیت خود قانع بوده و همیشه با صبر و حوصله به امور شرکت رسیدگی کردند.

براساس این گزارش؛ سراقی عضو هیات مدیره شرکت نیز در ادامه از بدرطالعی به عنوان استادی برجسته نام برد که از افتخار شاگردی ایشان بهره‌مند شده است.

وی افزود: بدرطالعی کسی است که همه کسانی که در بانک مسئولیت داشته‌اند افتخار شاگردی ایشان را در بحث اعتبارات داشته و از آن سود برده‌اند.

براساس این گزارش؛ عسگری قائم مقام مدیرعامل نیز در ادامه این جلسه ضمن قدردانی از زحمات بدرطالعی گفت: ایشان همیشه به ما کمک کردند تا کارهای شرکت به خوبی به پیش برود بنابراین برایشان در سمت جدید آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

همچنین در این جلسه؛ تمامی معاونین و مدیران عملیاتی و ستادی ضمن قدردانی از زحمات بدرطالعی عضو هیات مدیره شرکت برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

به گزارش روابط عمومی؛ رضا بدرطالعی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه ضمن قدردانی از تمامی همکاران در شرکت، گفت: من امروز نگاهم به شرکت طرح و اندیشه و کارکنان این شرکت فرق کرده و انتظارات بنده نیز بسیار بیشتر از گذشته است.

وی ادامه داد: شما همکاران آبروی شرکت بزرگی چون شرکت طرح و اندیشه هستید و تلاش و کار مضاعف شماست که باعث می‌شد دست ما در این عرصه بازتر باشد.

این عضو هیات مدیره در ادامه افزود: ما باید همچنان به تلاش خود در عرصه وصول مطالبات بانکی ادامه دهیم و هدفمند باشیم تا بتوانیم به خوبی امور را مدیریت و به نتیجه برسانیم.

بدرطالعی تاکید کرد: ما نباید بگذاریم خللی در مجموعه شرکت پیش بیاید. ما هرچه بتوانیم بیشتر تلاش کنیم قطعا بهره‌ وعایدی‌اش برای شرکت بیشتر خواهد بود.

وی گفت: در بحث آموزش سازمانی نیز هرکاری از دستم برآید قطعا برای ارتقای شرکت انجام خواهم داد. همیشه بر امر آموزش و ارتقا سواد سازمانی تاکید داشته و دارم.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم متن لوح تقدیر توسط بیات معاون مالی و اقتصادی قرائت و توسط محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت به بدرطالعی عضو هیات مدیره تقدیم شد.

 

در ادامه مراسم تکریم رضا بدرطالعی عضو هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه؛ بیست ودومین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت نیز صبح چهارشنبه بیست‌وهفتم آذرماه به ریاست سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل در سالن کنفراس ساختمان شماره 5 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ تکالیف جلسه بیست‌و یکم در ابتدای جلسه توسط چمنکار دبیر کمیته راهبرد مرکزی قرائت شد که مدیران مربوطه گزارش اقدامات خود را ارائه دادند.

براین اساس؛ گزارش بردال مدیر فناوری و اطلاعات در مورد پیشرفت‌های صورت گرفته در سامانه توقیف و ترخیص و رفع ایرادات این سامانه و خانم روحانی مدیر آموزش درخصوص برنامه‌های آموزشی رفتار سازمانی و اقدامات صورت گرفته توسط این مدیریت از جمله گزارشات ارائه شده در این بخش از کمیته راهبرد مرکزی شرکت بود.

بنابراین گزارش؛ در ادامه این جلسه نظرات کارشناسی مدیران عملیاتی و ستادی درخصوص ورود شرکت به بازارهای مالی جدید و بازاریابی در این حوزه بیان و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برپایه همین گزارش؛ در ادامه این جلسه پیشنهاد شد: تیمی کارشناسی درخصوص ارزیابی بازارهای مالی جدید و نحوه مذاکره با مشتریان تشکیل تا در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد تا سریعتر بتوانیم وارد عرصه فعالیت شده و نتایج بهتری حاصل شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ عسگری قائم مقام مدیرعامل بحث ورود به بازارهای مالی جدید بحثی جدید است و باید مورد توجه همه همکاران قرار گیرد. اکنون شرکت در فضایی قرار گرفته که می‌تواند به بازارهای مالی جدید ورود نماید.

براساس این گزارش؛ عسگری افزود: باید تیم بازاریابی با حضور نیروهایی متعهد، متخصص و منضبط ایجاد شود تا کارها هرچه سریعتر و با ساماندهی بیشتر پیش برود.

قائم مقام مدیرعامل تاکید کرد: اکنون فضا با توجه به توانمندی و پتانسیل نیروهای جوان شرکت مهیا است تا بتوانیم در بحث ورود به پروژه‌های جدید فعال‌تر عمل کرده و تاثیرگذاری بیشتری در درآمد داشته باشیم.

تاریخ درج خبر:شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٩:٤٨ شماره خبر:٢٥٦٥ تعداد نمایش خبر:1306

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: